Почався конкурс спільних українсько-австрійських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки. Його оголосили сьогодні, 2 березня 2020 року, МОН України, Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки Республіки Австрія та Австрійське Агентство міжнародного співробітництва в галузі освіти та досліджень.

28 січня 2020 року о 14.00 годині у залі засідань Вченої ради (вул.Дворянська, 2) відбудеться засідання Вченої Ради університету

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у VIІ Міжнародній конференції «Дрозофіла в експериментальній генетиці та біології», яка буде проходити на кафедрі генетики і молекулярної біології біологічного факультету Одеського національного університету імені І.І.Мечникова з 19 до 20 серпня 2020 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТА ДОРОСЛИХ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ», присвяченої 155-річчю Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, 60-річчю факультету романо-германської філології, 60-річчю кафедри педагогіки, яка відбудеться 2 жовтня 2020 року у приміщенні гуманітарного корпусу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова (м. Одеса, Французський бульвар 24/26)

17 жовтня на базі Одеського національного університету імені І.І.Мечникова була проведена конференція «Основні напрями діяльності Національного центру управління та випробовувань космічних засобів», яка була організована Національним центром управління та випробовувань космічних засобів Державного космічного агенства України спільно з Одеським національним університетом імені І.І.Мечникова.

В Одесі 10-13 жовтня відбувається Перший Всеукраїнський відкритий науково-практичний форум "Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії", присвячений 30-й річниці відродження Рішельєвського ліцею.

Шановні колеги, друзі французької мови і Франкофонії! 3-я Міжнародна франкомовна конференція в Україні «Мови, Науки та Практики» відбудеться 3  жовтня 2019 р. в ОНУ ім. Мечникова.
Початок - о 10 годині (Французький бульвар, 24/26). 

Вельмишановні науковці, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, докторанти, вчителі загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів, студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-методичній Інтернет-конференції «ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРИРОДНИЧИХ НАУК У КОНТЕКСТІ МОДЕРНІЗАЦІЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ВИЩОЇ ШКОЛИ», що відбудеться 10-11 жовтня 2019 р. Із надією на плідну співпрацю та активну участь!

Шановні колеги, науковці, педагоги, освітяни! Запрошуємо до участі! Перший Всеукраїнський відкритий науково-практичний форум «ІННОВАЦІЙНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ: ВИКЛИКИ, РЕАЛІЇ, СТРАТЕГІЇ». ПРИСВЯЧЕНИЙ 30-Й РІЧНИЦІ ВІДРОДЖЕННЯ РІШЕЛЬЄВСЬКОГО ЛІЦЕЮ 10–13 жовтня 2019 року

З 21 по 23 червня 2019 на базі університету за адресою Французький бульвар, 24/26 відбулася чергова Щорічна Міжнародна школа-семінар «Утримання риб в штучних умовах».

В Одесі відбувся глобальний міжнародний семінар за участю ОНУ ім. Мечникова: обговорювали доцільне використання азоту в Східно-Європейському регіоні.

16-17 травня на кафедрі мовної та загальногуманітарної підготовки іноземців Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова відбулась Всеукраїнська (з міжнародною участю) науково-практична конференція “Теоретичні та практичні проблеми мовної підготовки іноземців в аспекті міжнародної комунікації”. Взяти участь у заході виявили бажання 140 науковців з 27 українських та 11 закордонних вищих навчальних закладів, серед яких н/з  Києва,  Одеси, Харкова, Ізмаїла, Сум, Дніпра, Полтави, Запоріжжя, Івано-Франківська, Вінниці, Львова, Мінська,  Гродно (Білорусь), Твері, Білгорода, Санкт-Петербурга, Москви, Казані (РФ), Хучжоу (КНР), Цетіньє (Чорногорія), Тирана(Албанія).
На відкритті конференції з вітальним словом до почесного зібрання звернувся ректор ОНУ, професор Коваль Ігор Миколайович.

П’ятнадцятого травня 2019 р. науковці Одеського університету взяли участь у Регіональному конкурсі інноваційних проектів, приуроченому до Дня науки України, який проводився на базі інноваційно-інформаційного центру «ИНВАЦ».

Об ’ ява: 15 травня 2019 року о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.08 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (вул. Єлісаветинська, 12, ауд. № 9) відбудеться захист кандидатської дисертації Янова Дмитра Мироновича «Обіг монет Османської імперії у Карпато-Дністровському регіоні (1381-1691 рр.)» спеціальність 07.00.02 – всесвітня історія

Міністерство освіти і науки України повідомляє: 33 млн грн 2018 року, ще 33млн грн 2019-го та 56млн грн на 2020 рік – такі інвестиції Уряд передбачив для створення центрів колективного користування науковим обладнанням (ЦККНО) в українських вишах. Вони дадуть доступ українським вченим з різних університетів до роботи на передовому обладнанні та дозволять проводити суголосні часу дослідження. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич сьогодні, 29 березня 2019 року, під час прес-брифінгу, а також відкриття 2 ЦККНО на базі ЛНУ імені Івана Франка в Львові.

17-20 квітня 2019 року в ОНУ імені І. І. Мечникова відбудеться 7-а науково-практична конференція «Феномен тоталітаризму, його прояви та шляхи подолання». Програма конференції розміщена у розділі «Наукова програма «Феномен тоталітаризму». Запрошуємо до участі у конференції та науковій програмі

Наприкінці лютого 2019 р. на кафедрі мовної та загальногуманітарної підготовки іноземців проведено науково-методичний семінар «Методико-теоретичні аспекти мовної та загальногуманітарної підготовки іноземців на сучасному етапі розвитку вищої школи». Проведення заходу вже має свою кількарічну історію. Цьогоріч захід приурочено до Міжнародного дня рідної мови. 

Шановні колеги! Державний концерн "Укроборонпром",  Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа,  ГС "Ліга оборонних підприємств України",  КПІ ім. Ігоря Сікорського,  Науковий парк «Київська політехніка»,  Інноваційний холдинг «Sikorsky Challenge» запрошують Вас взяти участь у першому конкурсі проектів оборонних технологій SikorskyChallenge (далі – Конкурс), який відбудеться 14 травня 2019 р. у рамках Фестивалю інноваційних проектів SikorskyChallenge –2019.

З 29 січня 2019 року відбувається Конкурс щодо обрання членів Наукового комітету. Докладна інформація - на сайті Міністерства освіти і науки України.

Шановні колеги!  Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції аспірантів та молодих вчених «Дослідження та впровадження в начальний процес сучасних моделей викладання іноземної мови за фахом: лінгво-дидактичні, методичні та міжнародні перспективи», яка відбудеться 18 березня 2019 року на базі кафедри іноземних мов природничих факультетів Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

До участі в конференції запрошуються магістранти, аспіранти та молоді вчені ВНЗ України та Європи.

Завантажити інформаційний лист

Народжена спільними зусиллями iсторичних особистостей, серед яких іспанський адмірал Хосе де Рібас та нідерландський військовий інженер Франсуа де Волан, Одесса місто багатоетнічне, а отже мультикультурне. Одеса завжди вабила розумних і талановитих людей, згуртовуючи їх задля досягнення високої цілі. Ще з часів перших градоначальників герцога Армана дю Плессі де Рішельє та графа Олександра-Луі Андро де Ланжерона тут завжди лунала французька мова. Відданий традиціям «французькості», Одеський національний університет імені І.І.Мечникова, за сприяння Посольства Франції в Україні, Французького Інституту в Україні та Університетської Агенції Франкофонії, проводить в Одесі 3-4 жовтня 2019 р. Третю міжнародну франкофонну конференцію «Мови, Науки та Практики».

Інформуємо Вас про проведення експериментального проекту «Фонд державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків» (далі –Фонд державного стимулювання), який на конкурсних засадах передбачає організацію та проведення відбору проектів стартапів, пов’язаних із створенням та/або використанням винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної творчої діяльності, а також визначення та прийняття рішення про переможців зазначеного відбору.

Наступне засідання Вченої Ради заплановано на 26 лютого 2019 року.

horПонад 1 мільйон євро від Європейського Союзу спрямовані на розвиток нових підходів до діагностики та лікування туберкульозу в рамках проекту співробітництва Innovation in Tuberculosis - INNOVA4TB. Проект фінансується програмою Marie Skłodowska-Curie Actions Horizon 2020-RISE.

Метою проекту є створення консорціуму для об’єднання академічних установ, закладів охорони здоров'я, дослідних центрів та компаній з шести країн: Іспанії, України, Молдови, Швеції, Німеччини та Чилі. Консорціум INNOVA4TB є мультинаціональним та сприятиме інтеграції ОНУ в світове наукове співтовариство. Учасники проекту будуть відвідувати організації один одного, працювати разом, обмінюватися та виробляти нові знання та вміння в декількох галузях, пов’язаних з діагностикою та лікуванням туберкульозу. Більш того, ця співпраця сприятиме зміцненню взаємодії між академічними та неакадемічними установами в межах України, враховуючи той факт, що ОНУ проводитиме спільні дослідження з Одеським обласним Центром соціально небезпечних хвороб.

Сторінка 1 із 3

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Тел. приймальної (38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5e87a0671c9f018514843671585946727
title_5e87a0671caef13997653951585946727
title_5e87a0671cbfb853210021585946727
Top