Дякуємо молодим вченим ОНУ імені І.І. Мечникова за участь в Конкурсі “Молодий вчений року” та вітаємо переможців в номінаціях: “Психологія” і “Програма VR-технології в науці” ГУДІМОВУ Алісар Халєдівну і НЄННО Ірину Михайлівну!

23 вересня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії Ради Молодих Вчених при МОН України з підведення підсумків Конкурсу “Молодий вчений року”. Університет у 23 номінаціях представляли 16 молодих вчених, наших колег:

 • АЛЕКСЕЄВСЬКА Галина Сергіївна, в номінаціях: 62. “Економіка”, 91. “Автор найкращої серії наукових робіт в галузі суспільних і гуманітарних наук”
 • БУЧКО Ольга Віталіївна, в номінаціях: 33. “Хімія”, 88. “Аспірант року в галузі хімічних і біологічних наук”
 • ДЕМ’ЯНЧУК Марина Афанасіївна, в номінаціях: 15. “Науковий ментор”, 62. “Економіка”, 91. “Автор найкращої серії наукових робіт в галузі суспільних і гуманітарних наук”
 • ЄЛЕСІНА Марина Олександрівна, в номінації: 65. “Психологія”
 • ЖУРАВЛЬОВА Зінаїда Юріївна, в номінації: 37. “Математика та статистика”
 • КРІСТЄВА Елла Анатоліївна, в номінації 91: “Автор найкращої серії наукових робіт в галузі суспільних і гуманітарних наук”
 • МАСЛІЙ Наталя Дмитрівна, в номінаціях: 62. “Економіка”, 90. “Винахідник року в галузі суспільних і гуманітарних наук”, 29. “Науковий стартап”
 • ОРЛОВСЬКИЙ Богдан Михайлович, в номінації: 67 “Право”
 • ПОЖАРИЦЬКА Олена Олександрівна, в номінаціях: 5. “Науковий гурток”, 10. “Науковий проект”, 15. “Науковий ментор”, 17. “Науковець з наукометричною базою”, 18. “Наукова та науково-популярна книга (від 1 до 3-х співавторів)”, 71. “ Філологічні науки”, 91. “Автор найкращої серії наукових робіт в галузі суспільних і гуманітарних наук”
 • СНІГУР Денис Васильович, в номінації 33. “Хімія”
 • ТЕРЕЩЕНКО Алла Володимирівна, в номінаціях: 17. “Науковець з наукометричною базою”, 32. “Фізика та астрономія”, 44. “Хімічні технології та біоінженерія”, 52. “Матеріалознавство”, 82 “Винахідник року в галузі фізико-технічних та математичних наук”, 86. “Винахідник року в галузі хімічних і біологічних наук”
 • ТРОЯНСЬКИЙ Володимир Володимирович, в номінації: 32. “Фізика та астрономія”
 • НІКІЧУК Вікторія Сергіївна, в номінації : 11. “Наукова-конференція”
 • ЩЕРБАК Олена Володимирівна, в номінації: 15. “Науковий ментор”
 • ГУДІМОВА Алісар Халєдівна, в номінаціях: 65. “Психологія”, 92. “Аспірант року в галузі суспільних і гуманітарних наук”
 • НЄННО Ірина Михайлівна, в номінації: 23. “Програма VR-технології в науці”

Дякуємо всім, хто взяв участь у Конкурсі “Молодий вчений року” та вітаємо переможців в номінаціях: “Психологія” і “Програма VR-технології в науці” ГУДІМОВУ Алісар Халєдівну і НЄННО Ірину Михайлівну!

«30» вересня 2021 року о 14:00 годині
у Великій фізичній аудиторії (вул. Пастера 27)
відбудеться засідання Вченої ради

Порядок денний:

 1. 150 років НДІ «Астрономічна обсерваторія» ОНУ імені І.І.Мечникова: сучасний стан та перспективи розвитку.
  • Доповідає директор Андрієвський С.М.
 2. Присвоєння вчених звань.
 3. Звіти докторантів (Петриківска О.С., Фокіна С.О.)
 4. Про результати наукової роботи молодих вчених-стипендіатів Кабінету Міністрів України.Звітують:
  • Маслий Н.Д.,
  • Снігур Д.В.,
  • Родіонова Т.А.
 5. Різне.

Звертаємо увагу про необхідність дотримуватися правил особистої безпеки та обов'язково використовувати медичну маску під час проведення засідання.

Вчений секретар Курандо С.В.

За ініціативи МОН України 21 вересня 2021 р. відбувся інформаційно-комунікаційний захід, присвячений інформуванню представників наукових та освітянських установ щодо запуску конкурсного відбору проєктів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу.

Метою Конкурсу є підтримка наукових, науково-технічних робіт та проєктів для виконання зобов’язань України у Рамковій програмі "Горизонт 2020" та стимулювання участі в наступній Рамковій програмі ЄС Горизонт Європа.

У заході взяли участь майже 500 представників наукових та освітянських установ [mon.gov.ua].

Від Одеського національного університету імені І.І. Мечникова взяли участь науковці Біотехнологічного науково-навчального центру, НДІ фізики, відділу з питань інтелектуальної власності та відділу проєктів, програм та розвитку НДЧ та науковці від усіх факультетів.

Спікери: КРУКЕВИЧ Оксана Миколаївна (Державний експерт в МОН з питань розвитку інновацій в структурному підрозділі МОН) та ГАЙДАР Вікторія Олександрівна (Державний експерт в МОН з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору) ознайомили учасників заходу з особливостями конкурсного відбору наукових, науково-технічних робіт та інфраструктурних проєктів, з особливостями формування конкурсних пропозицій у межах відкритих конкурсів рамкової програми «Горизонт Європа». Детальніше з умовами проведення конкурсу та оформлення пакету документів можна ознайомитись за посиланнями:

mon.gov.ua

zakon.rada.gov.ua

Бажаємо успіхів!

За підтримки МОН України протягом вересня-грудня 2021р. представники компаній Clarivate, Elsevier, видавництва Bentham проведуть для співробітників закладів вищої освіти (ЗВО) та наукових установ вебінари з питань використання електронних ресурсів наукової інформації.

 • 11-14 жовтня : вебінари Clarivate з питань використання бази даних Web of Science Core Collection та аналітичного інструменту InCites;
 • 30 вересня – 14 грудня : вебінари компанії Elsevier з питань використання бази даних ScienceDirect, Scopus, аналітичного інструменту SciVal та інших електронних інструментів;
 • 22-24 вересня : вебінари видавництва Bentham Science з питань використання ресурсів видавництва (електронних книг та журналів), до яких ЗВО та наукові установи України отримали безкоштовний доступ до кінця 2021 року.

Програма вебінарів додається. Завантажити

До уваги усіх зацікавлених!

Протягом 27-29 вересня 2021 року відбуватиметься у дистанційному режимі акредитація підготовки магістрів за освітньою програмою «Переклад…».

Експертна група НАЗЯВО запрошує усіх бажаючих (крім гаранта та працівників адміністрації університету) на відкриту зустріч, яка відбудеться 28 вересня 2021 року о 14.00:

Підключитись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 795 0053 6249

Код доступу: 2021

22 вересня 2021 року о 13.00

на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.08

в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова

у дистанційному форматі на платформі ZOOM

відбудеться захист кандидатської дисертації

Лісунець Людмили Ігорівни

«Є.К. Воронцова: благодійна та культурно-просвітницька діяльність»

спеціальність 07.00.02 всесвітня історія

Науковий керівник:

Грєбцова Ірена Світозарівна, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Офіційні опоненти:

Циганенко Лілія Федорівна, доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри історії та методики її навчання Ізмаїльського державного гуманітарного університету (м. Ізмаїл);

Ліхачова Ольга Євгенівна, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри всесвітньої історії та методології науки Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» (м. Одеса).

Запрошуються всі бажаючі

Доступ до засідання:

Тема: Засідання спеціалізованої вченої ради Д 41.051.08 / захист Лісунець Л.І.

Час: 22 вересня 2021 р. о 13:00

Підключитися до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/87980455341?pwd=Y0U0STlaMFd3WEREWmJXcmtlZDY3dz09

Ідентифікатор конференції: 879 8045 5341

Код доступу: 7Q4bjm

 Документи у відкритому доступі знаходяться за посиланням:

http://history-rada.onu.edu.ua/vidkrytyj-dostup/kandydatski-dysertatsiyi/

«14» вересня 2021 року о 14:00 годині
у залі засідань Вченої ради (вул.Дворянська, 2)
відбудеться засідання Вченої ради

Порядок денний:

 1. Вступна кампанія ОНУ: підсумки та завдання щодо організації прийому у 2022 року
  • Доповідає проректор Ніколаєва М.І.
 2. Присвоєння вчених звань. Додаток 1.
 3. Про зарахування до докторантури.
  • Доповідає зав. відділом аспірантури та докторантури Ружицька О.М.
 4. Різне.

З 25 по 29 серпня 2021 року проходила Літня школа молодого науковця 2.0 Ради молодих учених при МОН України. Головна мета Літньої школи молодого науковця , полягала у формуванні унікального освітньо-наукового простору, що сприятиме наданню консультативної допомоги молодим вченим, підвищенню якості наукових досліджень, професійному зростанню та ефективній підготовці конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України. У новому сезоні школи було представлено багато корисної прикладної інформації та матеріалів для молодих науковців, можливостей для знайомств із лекторами різних закладів вищої освіти!

Щороку на конкурс Sikorsky Challenge, що проводить Національний технічний університет "КПІ ім. Сікорського" у Києві, надходить близько 200 інноваційних стартап-проєктів. Цьогоріч Х ювілейний фестиваль, який відбувся з 12 по 14 серпня, відзначився рекордною кількістю заявок - 320 охочих узяти участь. Mіжнародна експертна рада відібрала до фіналу 130 стартап-проєктів і науково-технічних розробок. До числа фіналістів конкурсу за напрямком “зелена енергетика, екологія“ пройшли науковці Одеського національного університету імені І.І. Мечникова: старший науковий співробітник НДІ фізики Ахмеров Олександр Юрійович та молодий вчений Черниш Богдан Борисович, які представили інноваційний стартап-проєкт «Online system for environmental air pollution monitoring

Міжнародний форум «Ефективна промисловість для обороноздатності» в Одесі, - коментар голови міжнародного відділу РМВ ОНУ Максима Скрипника.

Молоді вчені університету прийняли участь у Міжнародному форумі «Ефективна промисловість для обороноздатності» від Львівського безпекового форуму та державного концерну «Укроборонпром», який проходив 16-го та 17-го липня в Одесі.

Своїми враженнями поділився голова міжнародного відділу Ради молодих вчених ОНУ імені І.І. Мечникова, аспірант кафедри міжнародних відносин ФМВПС Максим Скрипник:

«Перш за все необхідно зазначити високий рівень організації форуму, а саме інформаційну якість дискусій і досвідченість спікерів, бездоганність роботи волонтерів, які своєчасно надавали технічне забезпечення із будь-яких питань. За все це хотілось би подякувати організаторам: Львівському безпековому форуму та державному концерну «Укроборонпром».

Вже більш ніж 7 років для багатьох із нас Україна та війна - це майже тотожні поняття, тому навіть не треба зазначати наскільки актуальним і корисним є даний захід. Учасники мали змогу поставити питання та дізнатися про перспективи розвитку таких флагманських воєнно-промислових підприємств як: ДП «АНТОНОВ», ДК «Укроборонпром», ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», КП НВК «Іскра», ТзОВ «Радіонікс», «Атлон Авіа» та інші.

На засіданні Вченої ради університету 31 травня 2021 року було затверджено «Положення про Раду молодих вчених ОНУ імені І.І. Мечникова».

Підтримка й заохочення талановитої молоді до участі в наукових, міжнародних проєктах, створення умов для розкриття наукового і творчого потенціалу, сприяння підготовці кадрів для науково-дослідної, науково-педагогічної діяльності, захисту і реалізації професійних, інтелектуальних і соціально-побутових інтересів та прав наукової молоді – спільна мета діяльності Вченої ради та Ради молодих вчених нашого університету.

pontos ID15178project euro union ID15178black sea ID15178

Регіональний центр інтегрованого моніторингу (РЦІМ) Одеського Національного Університету (ОНУ) провів онлайн-нараду за міжнародним проектом ПОНТОС («Мозковий штурм»)

6 липня 2021 року в рамках міжнародного проекту «Екологічний моніторинг в басейні Чорного моря з використанням продуктів програми Копернікус – PONTOS», фінансованого Спільною операційною програмою (СОП) транскордонного співробітництва (ТСК) «Басейн Чорного моря 2014-2020», наукова група ОНУ (партнера проекту) провела нараду потенційних стейкхолдерів («Мозковий штурм») для обговорення того, як дані дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) можуть допомогти у прийнятті рішень на місцях. Запрошені представляли широкий спектр організацій та установ, що беруть участь у досліджені, охороні та менеджменті на території, яка охоплює український пілотний район проекту – «берегову лінію з пляжами і рекреаційними ділянками від м. Одеси до дельти Дунаю, район дельти Дністра і прилеглий лиман». Серед запрошених були представники національних, регіональних та місцевих органів влади, відомств, малих і середніх підприємств, організацій з підтримки бізнесу, ГО, освітніх та науково-дослідних установ та міжнародних організацій. Всього для участі в нараді зареєструвалися більше 60 осіб, взяли участь 48.

Національна академія наук України оголошує конкурси на здобуття Премій імені видатних учених НАН України, а також Премій для студентів закладів вищої освіти і молодих учених, що присуджуються Національною академією наук України у 2021 році:

На здобуття Премій імені видатних учених НАН України

На здобуття Премій для студентів закладів вищої освіти і молодих учених

Премії присуджуються Президією НАН України окремим авторам або колективу авторів за кращі наукові роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи.

В конкурсі можуть брати участь наукові співробітники, викладачі, стажери-дослідники, аспіранти науково-дослідних установ, закладів вищої освіти віком до 35 років включно, студенти, а також аспіранти та студенти зарубіжних країн, які навчаються в наукових установах та закладах вищої освіти України.

До 25-ї річниці Конституції України МОН України та Рада молодих учених оголошують конкурс серед студентів та молодих науковців на найкращу наукову роботу за напрямами досліджень щодо розвитку конституційно-правового регулювання.

До участі у конкурсі запрошуються студенти та молоді вчені закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої освіти, наукових установ.

Конкурс проходитиме з 1 липня до 31 серпня 2021 року: з 1 до 31 липня учасники конкурсу готують наукові роботи під керівництвом наукового керівника; до 5 серпня заклади та установи подають на розгляд до МОН наукові роботи, які рекомендовано для подальшого розгляду Конкурсною комісією; до 31 серпня відбудеться оголошення результатів.

До участі в Конкурсі допускаються наукові роботи щодо розвитку конституційно-правового регулювання в Україні, які раніше не були опубліковані. Наукова робота повинна бути актуальною, містити обґрунтовані висновки по суті досліджуваної проблеми та відповідати одній з трьох запропонованих номінацій: теоретико-методологічні основи конституціоналізму; конституційно-правове регулювання правовідносин в Україні; історичні дослідження конституціоналізму.

Детальніше

Національний фонд досліджень України оголосив про проведення чергового конкурсу

З умовами, вимогами та термінами, Ви можете ознайомитися за посиланням nrfu.org.ua
Тематика проєктів має відповідати принаймні одному з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки (у відповідності до Статті 3 Закону України “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки”) та принаймні одному з тематичних напрямів конкурсу, а саме дослідження (розробки), пов’язані з: 
діагностикою, профілактикою, лікуванням, моделюванням, прогнозуванням і подоланням наслідків соціально значущих та соціально-небезпечних захворювань людини; - екологічною безпекою та антропогенним тиском (в тому числі, хімічною, біологічною, радіоактивною та іншими кризами), раціональним використанням природних ресурсів, охороною навколишнього середовища; продовольчою безпекою і створенням сталих систем агровиробництва та переробки продуктів харчування; - новими викликами безпеці людини за особливих умов: подоланням наслідків тимчасової окупації територій та їх ревіталізація; загрозою тероризму, енергетичною та кібернетичною безпекою.   

Міністерство оборони України оголошує конкурс на здобуття премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва у 2021 році.

Премія присуджується щороку 6 грудня за твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, спрямовані на утвердження високих гуманістичних, державотворчих ідеалів, підняття престижу Збройних Сил України, пропаганду військової служби, формування у військовослужбовців і молоді національної самосвідомості, гідності, духовності і культури, почуття патріотизму, вірності військовим традиціям Українського народу.

Зустріч, на якій крім представників Науково-дослідної частини університету були присутні члени Ради молодих вчених ОНУ, стала продовженням діалогу, розпочатого в форматі круглого столу “Трансфер технологій та комерціалізація знань в освітніх закладах Одеси “, що відбувся 28 травня 2021р на базі Одеського національного економічного університету. Одеський центр трансферу знань і технологій був представлений керівником Центру Гребенник Н.Г. Центр трансферу знань і технологій в м. Одесі створений у 2018 році за підтримки МОН України, Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, зусиль громадських об’єднань, зокрема “Центру проєктних ініціатив “, “Дія (Бізнес в Одесі)”, тощо. Метою діяльності Центру є безкоштовна допомога потенційним інноваторам: від студента до викладача та наукового співробітника, у втіленні їх ідей, проєктів, які мають важливе соціальне або екологічне значення чи є привабливими з точки зору сучасних ІТ-технологій.

Запрошуємо студентів і співробітників ОНУ імені І.І. Мечникова скористатись новими можливостями і не втратити свій шанс, - за підтримки Центру втілити власні ідеї та проєкти у життя. Керівництво університету закликає викладачів та наукових співробітників долучитись до стартапівського руху у складі студентських команд. Конкурси стартапів серед студентських команд навчальних закладів м. Одеси розпочнуться восени. Слідкуйте за новинами Науково-дослідної частини.

«29» червня (Вівторок) 2021 року о 14:00 годині
у конференцзалі (вул.Дворянська, 2)
Відбудеться засідання вченої ради

Порядок денний:

 1. Про обрання Голови Вченої ради ОНУ імені І.І.Мечникова.
  • Доповідає вчений секретар Курандо С.В.
 2. Доповідь до 25-річчя Конституції України.
  • Доповідає зав.каф.історії України Бачинська О.А.
 3. Обрання за конкурсом на вакантні посади науково-педагогічних працівників. Додаток 1.
  • Присвоєння вчених звань. Додаток 2.
 4. Планування та організація навчального процесу у 2021-2022 навчальному році.
  • Доповідає проректор Запорожченко О.В.
 5. Різне.

Радою молодих учених при МОН України оголошено Конкурс «Молодий вчений року», прийом заявок триває до 1 вересня 2021 року.

Участь у Конкурсі можуть брати номінанти віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або номінанти віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук.

Основні завдання Конкурсу:

 • відзначення молодих вчених за внесок у розвиток науки;
 • відзначення молодих вчених за внесок у промоцію науки;
 • відзначення молодих вчених за благодійну і громадську діяльності;
 • відзначення молодих вчених за досягнення в діяльності, що сприяє подальшому розвитку української науки, зростанню потенціалу України;
 • відзначення молодих вчених за внесок в захист інтересів України;
 • відзначення молодих вчених за підвищення авторитету України на міжнародному рівні.

Поділіться своїми досягненнями, отримайте національне визнання та забезпечте свій професійний ріст!

Оголошення результатів Конкурсу відбудеться 29 вересня 2021 року.

Телефон для довідок: +38 050 922 53 21 (Хмара Марина)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Деталі про Конкурс:

У Державному комітеті телебачення і радіомовлення України до 10 серпня 2021 року триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія у розмірі 20 000 грн присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

На здобуття Премії подаються документи:

 • клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;
 • примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);
 • копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою «на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики».

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефони для довідок: (044) 278-86-96.

Детальніше comin.kmu.gov.ua

14 червня 2021 року завершився етап подання кандидатур наших молодих вчених до кандидатів в експерти до складу Експертної ради МОН за фаховими напрямами у 2021 році

Від Одеського національного університету імені І.І. Мечникова у конкурсному відборі кандидатів в експерти до складу Експертної ради МОН взяли участь дев’ять наших співробітників за 6 секціями:

 • Секція: Економічні перетворення, демографічні зміни та добробут (МАСЛІЙ Наталія Дмитрівна – д.екон.н., проф. кафедри фінансів, банківської справи та страхування економіко-правового факультету)
 • Секції: Україна в мінливому світі: інклюзивне, інноваційне, мисляче суспільство; Безпекове суспільство: захист свободи, національної безпеки та культурної спадщини України і її громадян; Інформаційні та комунікаційні технології, робототехніка (ПОЖАРИЦЬКА Олена Олександрівна – к.філол.н, доцент кафедри граматики англійської мови романо-германського факультету)
 • Секція: Нові матеріали та виробничі технології (ТЕРЕЩЕНКО Алла Володимирівна - к.фіз.-мат.н., ст.н.сп. Міжвідомчого науково-навчального фізико-технічного центру, БРИТАВСЬКИЙ Євген Вікторович – к.фіз.-мат.н., ст.н.сп. Міжвідомчого науково-навчального фізико-технічного центру, СНІГУР Денис Васильович – к.хім.н, доцент кафедри аналітичної та токсикологічної хімії хімічного факультету)
 • Секція: Охорона здоров'я: нові речовини та матеріали для профілактики та лікування, розвиток біотехнологій та обладнання для якісного медичного обслуговування (ГАЛКІН Микола Борисович – к.біол.н., доцент кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології біологічного факультету, ШТЕНІКОВ Микола Дмитрович – к.біол.н., ст. викладач кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології біологічного факультету, МЕРЛІЧ Андрій Геннадійович – к.біол.н, ст. викладач кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології біологічного факультету, СЕМЕНЕЦЬ Анастасія Сергіївна – к.біол.н., ст.н.сп. Біотехнологічного науково-навчального центру)

БАЖАЄМО ВАМ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ ТА ПЕРЕМОГИ У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ !!!

Сподіваємось на активізацію молодих вчених університету у майбутньому конкурсному відборі кандидатів в експерти до складу Експертної ради МОН за поки що неохопленими ними СЕКЦІЯМИ:

 1. Безпечна, чиста та ефективна енергетика
 2. Сучасне машинобудування, інтелектуальний, “зелений“ та інтегрований транспорт; розвиток галузі ядерної фізики, радіофізики, астрономії та ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування, військової техніки
 3. Зміна клімату, довкілля, чисте будівництво та раціональне природокористування
 4. Продовольча безпека, ресурсозберігаюче сільське та лісове господарство, дослідження морських, прибережних та внутрішніх вод, біоекономіка

 

На базі Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського “ відбудеться з 05 по 08 липня 2021 року XV Міжнародна студентська Олімпіада KPI-OPEN 2021 з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова.

Захищати честь Одеського національного університету імені І.І. Мечникова на інтелектуальних світових змаганнях з програмування будуть під керівництвом тренера Антоненко Олександра Сергійовича, доцента кафедри математичного забезпечення комп'ютерних систем факультету фізики, математики та інформаційних технологій студенти:

 1. Зінов'єв Андрій Олександрович (кафедра методів математичної фізики)
 2. Рудніцький Євгеній Вікторович (кафедра математичного та комп'ютерного моделювання)
 3. Козіній Микола Олександрович (кафедра методів математичної фізики)
 4. Волков Кирило Сергійович (кафедра оптимального керування та економічної кібернетики)
 5. Григорян Костянтин Ашотович (кафедра оптимального керування та економічної кібернетики)
 6. Масальський Руслан Олександрович (кафедра оптимального керування та економічної кібернетики)

Бажаємо нашим студентам і їх тренеру вдалого вирішення поставлених завдань, перемоги на Олімпіаді!!!

8 червня 2021 року відбулось перше Засідання Ради Молодих Вчених Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Під час засідання було затверджено склад Ради у кількості 27 осіб, які є представниками усіх підрозділів університету. Також був обраний склад президії (правління) Ради, до якого увійшли:

 • Голова РМВ – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Маслій Наталя Дмитрівна;
 • Заступник голови – кандидат історичних наук, провідний фахівець, доцент кафедри археології та етнології України Демченко Ольга Володимирівна;
 • Секретар – аспірантка факультету романо-германської філології Ярмолович Галина Юріївна.

Також на засіданні обговорили напрямки роботи та перспективи діяльності РМВ ОНУ імені І.І. Мечникова.

До уваги усіх зацікавлених!

З 14 по 16 червня 2021 року відбудеться акредитація підготовки докторів філософії за ОНП «Філологія».

Експертна група НАЗЯВО запрошує усіх зацікавлених (студентів, аспірантів, викладачів, інших працівників тощо) взяти участь у відкритій конференції.

Відкрита зустріч з експертами відбудеться: 15 червня, 2021 року о 13:30

Підключитись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 815 1626 8078.

Пароль: 2021.

 

Сторінка 1 із 7

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top