2 грудня 2020 року о 13.00

на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.08
в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова
відбудеться захист докторської дисертації у дистанційному режимі

Тема: Кіосак Д. В. Захист докторської дисертації
Час: 2 грудня 2020 12:40 PM Киев
Підключитися до конференції ZOOM
Ідентифікатор конференції: 838 7023 5024
Код доступу: 810169

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І.І.МЕЧНИКОВА

24 листопада 2020 року о 14:00 годині у великій фізичній аудиторії (вул. Пастера 27) відбудеться засідання вченої ради університету

Порядок денний

 1. Про особливості організації зимової сесії 2020-2021 навчального року в умовах карантину.
  Доповідає проректор Запорожченко О.В.
 2. Обрання за конкурсом на вакантні посади науково-педагогічних працівників.
 3. Присвоєння вчених звань.
 4. Інформація про підготовку до виборів ректора ОНУ імені І.І. Мечникова.
  Доповідає проректор Іваниця В.О.
 5. Різне.

Вчений секретар: Курандо С.В.

25 листопада 2020 року о 13.00

на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.08
відбудеться захист докторської дисертації у дистанційному режимі

Посилання для підключення:
Тема: Шишко О. Г. Захист докторської дисертації 25 листопада 2020 р.
Початок конференції: 25 ноя 2020 12:40 PM Киев
Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 868 0737 7429
Код доступу: 113527

Шишка Олександра Григоровича
«Політичний терор воєнно-політичних режимів у Херсонській та Одеській губерніях (січень 1918 р. – березень 1922 р.)»

спеціальність 07.00.01 – історія України

Науковий консультант:

Хмарський Вадим Михайлович, доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи ОНУ імені І.І. Мечникова.

Офіційні опоненти:

 • Котляр Юрій Вадимович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв);
 • Рубльов Олександр Сергійович, доктор історичних наук, професор, учений секретар, завідувач відділом історії державного терору радянської доби Інституту історії України НАН України (м. Київ);
 • Турченко Галина Федорівна, доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України Запорізького національного університету (м. Запоріжжя).

Запрошуються всі бажаючі

Документи у відкритому доступі знаходяться за посиланням: history-rada.onu.edu.ua

Державна науково-технічна бібліотека України проводить опитування серед магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників на тему: “Опитування щодо впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією”. Опитування надасть змогу врахувати необхідні потреби науковців та дослідників для створення Національної електронної науково-інформаційної системи.

Створення Національної електронної науково-інформаційної системи дозволить об’єднувати розрізнені дані, отримані з різних джерел, укладати наукові звіти, проводити оцінку ефективності наукової діяльності установи, створювати профілі наукових установ і науковців, розвивати дослідницьку мережу тощо.

З основними принципи розробки Національної електронної науково-інформаційної системи Ви можете ознайомитись детальніше за посиланням: zenodo.orgURIS

Доступ до онлайн анкети можна отримати за посиланням: dntb.gov.ua

Опитування проводиться до 30 жовтня 2020 року включно на умовах повної анонімності.

Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином обраний ними варіант відповіді.

Cтворено платформу для функціонування міцної національної мережі рад молодих учених, а також всебічної підтримки та промоції діяльності молодих науковців України.

Відбувся перший Всеукраїнський форум рад молодих учених.

Детально на сайті: mon.gov.ua

01 жовтня 2020 р. відбудеться семінар для гарантів освітніх програм ОНУ імені І.І. Мечникова за участі члена Національного агентства забезпечення якості освіти доктора економічних наук, професора Олександра Длугопольського.

Тема семінару: «Стратегія та принципи успішної акредитації освітніх програм у контексті ухвали Україною “Стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості у Європейському просторі вищої освіти” (ESG 2015 – European Standards and Guidelines)».   

Запрошуються гаранти освітніх програм, що планують проходити акредитацію у 2020-2021 н.р., гаранти інших освітніх програм, члени НМР.

Семінар організований за сприяння Науково-методичної ради та Центру забезпечення якості університету.

Початок семінару о 14.30. Місце проведення – конференц-зала, вул. Дворянська, 2. Семінар проводиться із дотриманням вимог протиепідемічних заходів.

Запрошуємо до участі в семінарі!

Наукова рада Національного фонду досліджень України затвердила рейтингові списки проєктів-учасників конкурсів «Наука для безпеки людини та суспільства» та «Підтримка досліджень провідних та молодих вчених». Загальне фінансування проєктів у межах обох конкурсів – 271,7 млн грн.

Прохідні бали для переможців наразі становлять 83,1 у конкурсі «Наука для безпеки людини та суспільства» та 87,3 у конкурсі «Підтримка досліджень провідних та молодих вчених». Однак після коригування бюджетів прохідний бал може бути знижено.

Загальний обсяг фінансування конкурсу «Наука для безпеки людини та суспільства» становить 121,7 млн грн, а максимальна сума фінансування кожного з проєктів – 10 млн грн на 2 роки.

18 версеня 2020 р. о 11.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К41.051.06 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (за адресою: м. Одеса, Шампанський провулок, 2, ауд. 27) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.07 «Мікробіологія» ст.викладача кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Мерліча Андрія Геннадійовича.

Семінар для гарантів освітніх програм ОНУ імені І.І. Мечникова
за участі експертів Національного агентства забезпечення якості освіти
16 вересня 2020 р., 14.30

Місце проведення – конференц-зала,
вул. Дворянська, 2

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку проведення Міністерством освіти і науки України конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок, які виконуються закладами вищої освіти та науковими установами державної форми власності, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, подальше виконання цих наукових досліджень і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними.
Пропозиції та зауваження до проєкту пропонується надсилати до 14 вересня 2020 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Стартував п'ятий конкурс наукових проєктів молодих вчених: пропозиції приймають до 25 вересня 2020 року

15 серпня 2020 року МОН оголосило п'ятий конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених. Відповідний наказ уже розміщено на сайті Міністерства.

Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в університетах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівник проєкту має бути або кандидатом наук віком до 35 років, або докторантом (доктором наук) віком до 40 років. Граничний вік виконавців – 35 років.

Роботи приймаються за 11 напрямами, які відповідають пріоритетам програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020».

Детальніше на mon.gov.ua

Про проходження стажування для здобувачів вчених звань

У спеціалізованій вченій раді Д 41.051.11 ОНУ імені І.І. Мечникова вперше відбувся захист дисертації на здобуття доктора економічних наук.

Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження».

25-26 червня в ОНУ імені І.І.Мечникова відбулась Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження». В конференції прийняли участь представники наукової спільноти, провідних закладів вищої освіти, які представили кращі практики реалізації міждисциплінарних освітніх програм. Наукові доповіді були присвячені аналізу кращих міжнародних та вітчизняних практик створення та реалізації міждисциплінарних, крос- та трансдисциплінарних освітніх та освітньо-наукових програм. Організатормами конференції були: Одеський національний університет імені І.І.Мечникова, МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Факультет Artes Liberales Варшавського університету, Громадська організація «Інноваційний університет».

З 29 червня по 10 липня 2020 року Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Інститут мікробіології і вірусології НАН України, Товариство мікробіологів України імені С.М. Виноградського та Одеське товариство біологів і біотехнологів проводять online XV Міжнародну біологічну літню школу-конференцію “Сучасні проблеми біології, біотехнології та біомедицини”.

Міжнародний фонд Мацумае (Японія) щорічно виділяє 20 стипендій для іноземних молодих вчених з метою проведення ними досліджень в японських державних та/або приватних університетах, наукових центрах або компаніях.

Шановні коллеги! Міністерство освіти і науки України, Міністерство Європи та закордонних справ Франції, Міністерство вищої освіти, досліджень та інновацій Франції 15 травня 2020 року оголосили конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки.

Шановні колеги!

Національним фондом досліджень України оголошено проведення  конкурсу проєктів із виконання наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”.

Шановні колеги!

У зв’язку з становленням на всій території України карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та можливим обмеженням організації висунення претендентів на конкурс іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук у 2020 році визначено за доцільне відтермінувати у поточному році строки подання документів  претендентів на Стипендію.

Шановні колеги!

Національний фонд досліджень України оголосив проведення конкурсу проєктів із виконання наукових досліджень і розробок “Наука для безпеки людини та суспільства”.

Шановні коллеги, аспіранти і студенти!

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТА ДОРОСЛИХ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ», присвяченої 155-річчю Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, 60-річчю факультету романо-германської філології, 60-річчю кафедри педагогіки, яка відбудеться 2 жовтня 2020 року у приміщенні гуманітарного корпусу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова (м. Одеса, Французський бульвар 24/26).

Шановні колеги! Міністерство освіти i науки України інформує наукову спільноту про проведення Європейською комісією глобального опитування щодо мобільності науковців.

Почався конкурс спільних українсько-австрійських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки. Його оголосили сьогодні, 2 березня 2020 року, МОН України, Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки Республіки Австрія та Австрійське Агентство міжнародного співробітництва в галузі освіти та досліджень.

Шановні колеги! У зв'язку з несприятливими епідемічними обставинами, що склалися у світі, і з низькою активністю потенційних учасників конференції, Організаційний комітет прийняв рішення про перенесення VIІ Міжнародної конференції на вересень 2021 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТА ДОРОСЛИХ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ», присвяченої 155-річчю Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, 60-річчю факультету романо-германської філології, 60-річчю кафедри педагогіки, яка відбудеться 2 жовтня 2020 року у приміщенні гуманітарного корпусу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова (м. Одеса, Французський бульвар 24/26)

Сторінка 1 із 4

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top