Чергова конференція трудового колективу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова відбулася в Актовій залі (Французький бульвар 24/26).

У порядок денний Конференціi увiйшли такi питання:

 1. Звіт професора І.М. Коваля про роботу на посаді ректора університету за період листопад 2019 р. – листопад 2020 р.
 2. Звіт про виконання Колективного договору.( голова профкому співробітників В.В. Пєнов)
 3. Звіт голови Комісії з трудових спорів.(голова комісії А.М.Комаренко)
 4. Обрання нового складу Комісії з трудових спорів.

«27» ЖОВТНЯ 2020 року о 14ºº ГОДИНІ
у Великій фізичній аудиторії (вул. Пастера 27)
відбудеться
ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Періодичні видання університету як складова іміджу ЗВО та публікаційна активність вчених на основі даних Scopus та Web of Science.
  Доповідає директор Наукової бібліотеки Подрезова М.О.
 2. Обрання за конкурсом на вакантні посади науково-педагогічних працівників.
 3. Присвоєння вчених звань.
 4. Про підготовку докторів філософії та докторів наук в ОНУ імені І.І. Мечникова.
  Доповідає зав. відділом аспірантури та докторантури Ружицька О.М.
 5. Різне.

Вчений секретар Курандо С.В.

СПИСОК ОСІБ, ЯКІ БАЛОТУЮТЬСЯ НА ПОСАДИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДОДАТОК 1.

Вакантна посада Прізвище, ім’я та по батькові Науковий ступінь, вчене звання
завідувач кафедри математичного забезпечення комп’ютерних систем Малахов Євгеній Валерійович доктор технічних наук, професор кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій
завідувач кафедри французької філології Марінашвілі Мальвіна Джангізівна кандидат філологічних наук, доцент кафедри французької філології
завідувач кафедри маркетингу та бізнес-адміністрування Садченко Олена Василівна доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів
завідувач кафедри зарубіжної літератури Силантьєва Валентина Іванівна доктор філологічних наук, професор кафедри зарубіжної літератури
Завідувач кафедри археології та етнології України Сминтина Олена Валентинівна доктор історичних наук, професор кафедри археології та етнології України
завідувач кафедри конституційного права та правосуддя Степанова Тетяна Валеріївна доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного та господарського права
завідувач кафедри загальноправових дисциплін та міжнародного права Стрельцова Євдокія Джонівна доктор юридичних наук, доцент кафедри загальноправових дисциплін та міжнародного права
професор кафедри економічної та соціальної географії туризму Яворська Вікторія Володимирівна доктор географічних наук, професор кафедри економічної та соціальної географії

СПИСОК ОСІБ, ЯКІ БАЛОТУЮТЬСЯ НА ПРИСВОЄННЯ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ ДОДАТОК 2.

Прізвище, ім’я та по батькові Посада, яку займає здобувач Науковий ступінь, вчене звання Стаж пед. роботи Яке вчене звання здобуває по якій кафедрі
Коваль Ганна Шаміліївна доцент кафедри соціальної і прикладної психології кандидатпсихологічних наук понад 16 років доцент по кафедрі соціальної і прикладної психології
Труба Ганна Миколаївна доцент кафедри прикладної лінгвістики

доктор

 філологічних наук

понад

9 років

доцент

по кафедрі прикладної лінгвістики

Ректор професор Ігор Коваль: заняття в ОНУ імені І.І. Мечникова переходять в онлайн режим з 15 жовтня, студенти продовжують проживати в гуртожитках. Просимо співробітників, і студентів максимально забезпечити дотримання протиепідемічних заходів.

На підставі частини 7 статті 73 Закону України "Про вищу освіту" та з врахуванням офіційного визначеного коефіцієнту інфляції за 2019 рік

rector2020

Щиро вітаю із визначною подією — Днем незалежності України!
Нехай це свято додасть наснаги, успіхів і творчих здобутків! Щастя і благополуччя нашій країні і всім нам, її громадянам!

Ректор Ігор Коваль

До уваги працівників ОНУ імені І.І.Мечникова, які відповідають за табелювання співробітників: Травень 2020 р.

9 квітня відбулося позачергове засідання Науково-методичної ради університету, що проводилось дистанційно у режимі он-лайн за допомогою платформи Zoom. У вступному слові голова НМР професор В.М. Хмарський зазначив, що дистанційна форма продовження освітнього процесу поставила багато запитань організаційного і методичного характеру, що і слугувало чинником скликання позачергового засідання.

Карантинний відлік змінив звичний хід подій. Університет ім. Мечникова, вперше за свою майже 155-річну історію, переведений в режим онлайн. Про роботу в перші тижні карантину розповідає ректор ОНУ ім. Мечникова, доктор політичних наук Ігор Коваль.

До уваги працівників ОНУ імені І.І.Мечникова , які відповідають за табелювання співробітників: 

На виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 р. № 533- IX, виданий наказ по університету, яким передбачено:

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року виданий наказ по університету від 26.03.2020 р. № 42-02, яким передбачено:

До уваги працівників ОНУ імені І. І. Мечникова, які відповідають за табелювання співробітників. Табелі обліку робочого часу та рапорти на викладачів за квітень 2020 року надсилати до бухгалтерії на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо обов’язково вказувати:

 • П.І.Б., мобільний телефон і електронну адресу відправника;
 • Найменування підрозділу (кафедри, факультету, лабораторії, інституту тощо), П.І.Б. керівника;
 • Місяць і рік табеля (рапорта).

З повагою, працівники бухгалтерії!

ЗДОРОВ’Я ВАМ!

 

15 січня 2020 року відбувся Круглий стіл з питань акредитації освітніх програм з метою обміну досвідом і обговорення проблемних питань реалізації освітніх програм в університеті. Організаторами його проведення виступили Центр забезпечення якості освіти, відділ аспірантури і докторантури, Науково-методична рада ОНУ імені І.І. Мечникова (програма Круглого столу додається).

1 жовтня 2019 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради ОНУ імені І.І. Мечникова за участю представників центру забезпечення якості освіти.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вперше відвідав Одесу. В ОНУ ім.Мечникова спікер ВР ознайомився з університетськими дослідженнями в галузі раціонального морекористування. Д. Разумков зустрівся з ректором Ігорем Ковалем, вченими та студентським активом ОНУ.

26 листопада видбулася конференцiя трудового колективу Одеського нацiонального унiверситету iм.I.I.Мечникова

26 листопада 2019 року о 14.00  в Актовій залі (Французький бульвар 24/26) відбудеться Конференція трудового колективу  Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

Деканам факультетів, директору коледжу! На доповнення наказу від 30.08.2019 р. № 77-02 "Про індексацію вартості навчання студентів ОНУ імені І.І. Мечникова" надаємо таблицю для перерахунку вартості навчання наших студентів.

Завантажити

З Днем незалежності України! Бажаю, щоб у святах и  буднях  з нами були гордість за нашу державу, прагнення до єдності та порозуміння. Нехай плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!З Днем незалежності України! Бажаю, щоб у святах и  буднях  з нами були гордість за нашу державу, прагнення до єдності та порозуміння. Нехай плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Розповідаємо абітурієнтам про етапи вступної кампанії - 2019 в ОНУ імені І. І. Мечникова. Наш співрозмовник - відповідальний секретар Приймальної комісії к.політ.н., доцент Ніколаєва Майя Іванівна.

Григор'єв Олександр Віталійович - заступник відповідального секретаря приймальної комісії ОНУ ім. Мечникова. Ми розмовляємо з А.В. Григор'євим, як саме зареєструвати потенційному абітурієнту свій електронний кабінет. Також Олександр Віталійович розповідає про роботу університетського центру «Крим-Україна», який приймає документи від кримських абітурієнтів.

На території Шампанський провулок 2/1 відбувається спроба рейдерського захоплення земельної ділянки університету. У 2007 році рішенням Господарського суду Одеської області в приватну власність було передано будівлю лабораторії ФОЕТ (згідно з актом від 2005 року про знесення нежитлової будівлі, будівля знесена). Своєчасно рішення суду до університету доведено не було. ОНУ дізнався про існування подібного рішення восени 2018 року, при перших спробах незаконного власника почати «освоєння території». Оформленням дозвільної документації на реконструкцію неіснуючого приміщення займалося ТОВ «Мега-СІТІ ХХ1» (Іскров Олег Вікторович).

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова оголошує конкурс з 04 квітня по 06 травня 2019 року на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

Інформація про графік роботи колективу університету:

1. Закінчення зимової сесії 2018-2019 навчального року – 28 грудня 2018 року.
2. Зимові канікули – 29 грудня 2018 року по 24 лютого 2019 року.
3. Початок другого семестру – 25 лютого 2019 року.

Щорічна процедура переходу Одеського національного університету імені І.І. Мечникова на пролонговані зимові канікули викликає традиційний сплеск інтересу медіа Одеси і України.

 З метою оптимізації витрат на оплату комунальних послуг, канікули з січня по лютий практикуються в університеті на протязі 4 років. При цьому график освiтнього  процесу на початку навчального року корелюється таким чином, щоб увесь обсяг учбового навантаження був  освоєн вчасно, без порушення програм.

Сторінка 1 із 3

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top