Завдяки плідної співпраці кафедри міжнародних економічних відносин з Інститутом Східної Європи Вільного університету Берліну, магістри та аспіранти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» мали можливість отримувати стипендію програми Leonhard-Euler Німецької служби академічних обмінів (DAAD) протягом першого семестру 2021/22 н.р.

Розпочинає роботу Всеукраїнський студентський гурток «Я ПОКАЖУ ТОБІ СВІТ».

До участі запрошуються студенти спеціальності Туризм, а також всі, хто любить мандрувати та має бажання побачити нові й поділитися своїми улюбленими куточками Світу. 

Запрошення та вимоги для участі у проєкті

Заявка на участь у проєкті

Геолого-географічний факультет запрошує до участі у дистанційному режимі по секції ГЕОГРАФІЧНІ ТА ГЕОЛОГІЧНІ НАУКИ І СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ (ТУРИЗМ) 25 листопада 2021 року о 15-00.
Вхід у ZOOM по підсекціям за посиланнями:

Підсекція ГЕОГРАФІЯ
ідентифікатор конференції: 299 455 2105
код доступу: WvJ8aq

Підсекція НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ
ідентифікатор конференції: 582 537 2994
код доступу: 2021

Підсекція СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ. ТУРИЗМ
ідентифікатор конференції: 905 210 5528
код доступу: 4GKPYs

Підсекція СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ГЕОГРАФІЯ)
ідентифікатор конференції: 715 8482 4761
код доступу: C8wsVF

ДЕТАЛЬНІШЕ

З 1 листопада по 10 грудня студенти-культурологи (2-го магістерського рівня) ОНУ ім. І. І. Мечникова проведуть низку заходів: лекції, презентації, майстер-класи, екскурсії тощо.
Вікова категорія: 10+
Тривалість: від 20 до 40 хвилин
Запрошуємо всіх бажаючих.

*Всі анонсовані заходи проводитимуться в онлайн режимі за допомогою платформи Zoom. Посилання дійсне для всіх заходів.
Підключитися до конференції:

https://us02web.zoom.us/j/85347875310?pwd=SC9MdTUxTC9kd2dhc2h6YVE1Vm1DUT09
Ідентифікатор конференції: 853 4787 5310
Код доступу: k9Yvke

Засідання наукового студентського гуртка “Актуальні проблеми міжнародного публічного та міжнародного приватного права"

27 жовтня 2021 р. відбулося он-лайн засідання першого у цьому навчальному році наукового студентського гуртка кафедри загальноправових дисциплін та міжнародного права економіко-правового факультету “Актуальні проблеми міжнародного публічного та міжнародного приватного права» (наукові керівники – д.ю.н., завідувач кафедри Стрельцова Є. Д. та к.ю.н., доц. Нігреєва О. О.).

Вітаємо студентів 2 курсу спеціальності "Міжнародні економічні відносини" з перемогою в конкурсі етичних дилем у сфері фінансів та інвестицій від CFA Society Ukraine.

У Глобальний День Етики 20 жовтня 2021 відбувся фінал конкурсу із вирішення етичних дилем, в якому взяли участь 12 університетів та майже 100 студентів зі всієї України.

26 жовтня /вівторок/ о 13.00 год. – Навіщо мені Конституція? спікер - к.ю.н., доцент Левенець Анжела Вікторівна

26 жовтня /вівторок/ о 14.00 год. – Маркетинг 21. Як винайти велосипед! спікер - д.е.н., доцент Робул Юрій Володимирович

diplom v1

Вітаємо Дар'ю Халєєву, студентку 2 курсу бакалавріату спеціальності «Економіка», та Віру Шишкіну, студентку 2 курсу магістратури спеціальності «Міжнародні економічні відносини», із дипломом І ступеня Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2021-2022 навчальному році за дослідження "How does corporate social responsibility affect the future of large companies?", яке було презентовано англійською мовою 28.09.2021 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у рамках FORUM EFBM2.0 CHANGES. ADAPTATION. NEW ECONOMY. Серед фіналістів конкурсу здобувачі з України, Болгарії, Польщі, Узбекистану, Казахстану.

Пишаємося нашими студентами і бажаємо подальших здобутків і перемог!

Стипендія Президента України: Мамуненко Марину Сергіївну – студентку 2 курсу магістратури економіко-правового факультету  (Наказ МОН від 29.09. 2021 р. № 1037)

Стипендія імені М.С. Грушевського: Веремчука Владислава Сергійовича – студента 2 курсу магістратури економіко-правового факультету  (Наказ МОН від 29.09. 2021 р. №1038)

Конференція присвячена 50-річчю Проблемної науково-дослідної лабораторії географії грунтів та охорони грунтового покриву чорноземної зони (ПНДЛ-4) Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Вітальні слова пролунали від ректора В. І. Труби, проректора О. В. Григор’єва, декана геолого-географічного факультету В. В. Яворської, радника Голови ООДА з аграрних питань А. І. Артеменка, завідувача кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру А. О. Буяновського, представників навчального відділу та науково-дослідної частини університету, структурних підрозділів факультету, гостей з науково-педагогічних та науково-виробничих установ регіону.

В роботі конференції прийняли участь 48 учасників. У доповідях були розкриті питання пов'язані з висвітленням історії становлення та розвитку ПНДЛ-4 ОНУ, сучасним проблемам ґрунтознавчо-географічної науки і практики та підготовкою спеціалістів у галузі ґрунтознавства і земельного кадастру.

Учасники конференції відзначили високий рівень організації та належний науковий підхід до проведення конференції, професійність наукової дискусії та нагальну актуальність заявлених тем доповідей. Практичні пропозиції, висловлені учасниками конференції, увійшли до результативної її частини у вигляді резолюції.

Колектив ПНДЛ-4 ОНУ та кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру щиро вдячний усім учасникам конференції за активну участь.

17 вересня 2021 р. відбулась відкрита лекція заступника директора Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Юрія Миколайовича Сафонова для магістрів і аспірантів всіх спеціальностей економіко-правового факультету «Академічна доброчесність та етика сучасного науковця і викладача».

Окремі питання формування культури академічної доброчесності в університеті було обговорено на зустрічі з викладачами факультету.

 

title_61ef01f32cf148043683751643053555
title_61ef01f32d07b15027712401643053555
title_61ef01f32d18d13948056471643053555

20 вересня 2021 р. пройшов фаховий семінар за матеріалами дисертаційної роботи аспіранта кафедри конституційного права та правосуддя 4 року навчання Сліпенюка Василя Володимировича «Конституційне право особи на використання в судочинстві рідної мови, або мови, якою вона володіє», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».

У період з 9 по 10 вересня 2021 року в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова пройшла VІІ Міжнародна конференція «ДРОЗОФІЛА В ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІЙ ГЕНЕТИЦІ ТА БІОЛОГІЇ», організована кафедрою генетики і молекулярної біології Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за участі Національного антарктичного наукового центру МОН України та Українського товариства генетиків і селекціонерів імені М.І. Вавилова.

Шановні колеги!

Оргкомітет VIІ Міжнародної конференції радий повідомити, що у рамках першого дня конференції для учасників і зацікавлених буде проведено пленарні доповіді-лекції у форматі ZOOM. Тривалість пленарних доповідей – 30 хв.

Лекція «The outlook of molecular methods: implication for Drosophila research», доповідач – PhD Єлізавета Городецька (Ielizaveta Gorodetska), провідний науковий співробітник OncoRay – National Center for Radiation Research in Oncology, Дрезден, Германія

5-6 липня 2021 року на геолого-географічному факультеті ОНУ імені І. І. Мечникова відбулась ІІ Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження". Співорганізаторами конференції були МБФ "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики", Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, факультет Altes Liberales Варшавського університету, громадська організація "Інноваційний університет".

30 червня 2021 року на факультеті міжнародних відносини, політології та соціології Одеського національного університеті імені І. І. Мечникова у дистанційному форматі відбулася міжнародна науково-практична конференція “Соціально-економічний та політичний розвиток в умовах європейської інтеграції”. Загалом учасниками конференції стали науковці з США, Австрії, Сінгапуру, України, Казахстану та Росії. Конференцію було організовано у межах проекту ЕРАЗМУС+ 611599-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE.

Під час пленарного засідання конференції з розгорнутими доповідями виступили науковці з Сінгапуру – Dr. Lit G., Казахстану – проф. Лукманова М., провідний український економіст-міжнародник проф. Рогач О.В. з Київського інституту міжнародних відносин, який зараз проводить дослідження в Гонконзі. Цікавими доповідями та дискусійними питаннями також запам’ятались декан факультету проф. Глебов В. В., модератор та голова оргкомітету конференції – проф. Якубовський С.О., науковці та студенти ОНУ. 

Колектив геолого-географічного факультету щиро вітає декана факультету Яворську Вікторію Володимирівну з присвоєнням почесного звання "Академіка національної академії наук Вищої освіти України" по відділенню наук про Землю.
 
Ми пишаємося, що маємо такого талановитого керівника, наставника та колегу. Впевнені, що ця висока відзнака додасть Вам більшого стимулу для реалізації намічених планів, творчого натхнення та професійного зростання.
 
Ваш невичерпний інтелектуальний потенціал - приклад для наслідування.
 
Вітаємо! Радіємо! Пишаємося
                                              ggf akad 01    ggf akad 02   ggf akad 03

Представлені роботи одеських майстрів 70–80-х років минулого століття з приватних колекцій та фондів Музею сучасного мистецтва Одеси та Одеського літературного музею. До проекту увійшли твори Олександра Ануфрієва, Валерія Басанця, Олега Волошинова, Юрія Єгорова, Віктора Маринюка, Євгена Рахманіна, Володимира Стрельникова, Валентина Хруща, Анатолія Шопіна, Людмили Ястреб та інших. Виставка знайомить глядача зі знаковими роботами нонконформістів періоду квартирних виставок, а також з пізньою творчістю митців та їхніми сучасними напрацюваннями.

Розвивається міждисциплінарне співробітництво кафедри філософії з іншими підрозділами ОНУ. В рамках V ювілейної Всеукраїнськоїй літньої школи з психології "НАЦІОНАЛЬНІ НАУКОВІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ" 29 червня – 4 липня 2021 ( м. Одеса, Затока) відбудеться психологічний перформанс «У колі світла» (трансдисциплінарний дискурс актуальних проблем сучасної гуманітаристики). Цей перформанс, імпровізація в античному стилі «У колі світла» був презентований до Дня науки в музеї Західного та Східного мистецтва. Була така давньогрецька традиція проводити час за вільної бесідою. Як правило, в епоху Перікла гості заздалегідь готувалися до теми, щоб розмова була змістовною, але не стомлюючою, адже, тоді «поклонялися прекрасному, не впадаючи в зніженість».

Вітаємо з нагородою у номінації "Колоритність та самобутність" за підготовку команди факультету на "Мечников день в Ботанічному саду" 12-13 червня 2021 року!!!

ФІФ - НАЙКРАЩИЙ!!!

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Товариство Одеська гуманітарна традиція

25 червня 2021 р.

Topic: Філософія та література
Time: Jun 25, 2021 10:00 AM Kiev

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 895 1606 2918
Passcode: 598598

26 червня 2021 р.

Topic: Філософія та література. День другий
Time: Jun 26, 2021 10:00 AM Kiev

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 871 4409 7327
Passcode: 898061

Програма (Program)

До уваги усіх зацікавлених!

З 24.06.2021 р. по 26.06.2021 р. в університеті відбуватиметься в режимі on line акредитація підготовки докторів філософії за освітньо-науковою програмою «Історія та археологія». 

Експертна група НАЗЯВО (ЄДЕБО 36918) запрошує усіх бажаючих (студентів, аспірантів, викладачів тощо, крім адміністрації) взяти участь у відкритій зустрічі у вигляді ZOOM – конференції, яка відбудеться 25 червня 2021 року з 14.00 до 14.40.

Підключитися до конференції

Ідентифікатор конференції: 896 6908 1654

Пароль: 2021

Всесвітній клуб одеситів - є однією з невід'ємних частин культури міста Одеси. Студенти-культурологи 1 курсу факультету історії та філософії завітали в гості і поцікавилися його життям. Спілкуючись з Леонідом Мендєлєєвичем Рукманом розумієш, що саме любов до міста Одеси об'єднує людей з усіх куточків земної кулі. Також цікаво було познайомитися з самобутньою одеською поетесою Владою Ільїнською, Членом Конгресу літераторів України, яка зачитала свій вірш і подарувала свою книгу із автографом. Студенти побажали клубу творчих успіхів, цікавих зустрічей і процвітання.

Детальніше за посиланням: Всесвітній клуб одеситів: «Философский пароход» современности

Час проведення: 5-6 липня 2021 року

Реєстрація учасників: 5 липня з 12.00 – 14.00, м. Одеса, Шампанський провулок, 2. Геолого-географічний факультет ОНУ імені І.І. Мечникова (фойє)

Місце проведення: Одеський Національний університет імені І. І. Мечникова, м. Одеса, Шампанський провулок, 2. ГГФ ауд. 86

Конференція присвячується аналізу кращих міжнародних та вітчизняних практик створення та реалізації міждисциплінарних, крос- та трансдисциплінарних освітніх та освітньо-наукових програм.

До участі запрошуються представники вищих закладів освіти, наукових установ, професійних та громадських об’єднань, установ неформальної освіти, які зацікавлені запропонованою проблематикою.

Основні теми панельних засідань:

  1. ІНТЕГРАЦІЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ І НАУКИ: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ.
  2. МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІД У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ЗВО.
  3. РОЛЬ ОСВІТИ У МАЙБУТНЬОМУ УКРАЇНИ.
  4. РИНОК ОСВІТНІХ ПОСЛУГ, СУЧАСНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ.
  5. ОСВІТНІ ПОСЛУГИ В КОНТЕКСТІ ІНШОМОВНОЇ ПІДГОТОВКИ.
  6. РОЗВИТОК ОСВІТИ ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У ЛЮДСЬКІЙ КАПІТАЛ.

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

Завантажити інформаційний лист

Сторінка 1 із 13

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top