Активні вихідні з імунологічним блоком від molecula.club на Біологічному факультеті!

7 та 8 грудня UMSA-Odesa сумісно із Студентська Рада ОНУ біологічного факультету та за підтримки Соціальна Справедливість організували на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечнікова лекторій від славнозвісного molecula.club для студентів-медиків та біологів. Тему лекторію попередньо обирали голосуванням більше сотні слухачів, і за приємним збігом вибір впав саме на основне поле наукової діяльності Elie Metchnikoff — був обраний саме імунологічний блок циклу.

Під пильним наглядом Іллі Ілліча Victor Dosenko розповів про клітинні та гуморальні ланки та молекулярно-генетичні механізми нормальної імунної відповіді та патофізіологію розладів, що витікають з надмірної активації різних елементів імунної системи, а саме алергічних реакцій та аутоімунних хвороб.

Юрій Жигарєв торкнувся іншої сторони імунологічних розладів — імунодефіцитів, детально пояснивши механізми розвитку ВІЛ-інфекції, а також розповів про те, як людство використовує та могло б використати знання про молекулярні основи імунної відповіді для таргетного лікування різних патологій. Жваве обговорення імунології не вщухало і на перервах між лекціями, і поза межами аудиторії!