Міський конкурс з громадського бюджету на 2020 рік: створення алеї одеських вчених перед головним корпусом університету

Цього року Асоціація випускників університету подала два проекти на міський конкурс з громадського бюджету на 2020 рік.

1. Алея вчених.
  2. Історичний двір університету.

Першим проектом передбачається створення алеї одеських вчених перед головним корпусом університету. Другим - благоустрій території цього двору (пішохідна частина вулиці Дворянської між вулицями Елисаветинською і Пастера), а саме: заміна асфальтного покриття плиткою, встановлення освітлення, організація клумб.

Як відомо, проекти, що подаються на цей конкурс, можуть реалізовуватися тільки на територіях і приміщеннях, що перебувають у комунальній власності міста. У зв'язку з цим університет фактично не має правової можливості брати участь в конкурсі. Однак створення алеї та благоустрій двору - той випадок, коли ми маємо право брати участь. Таким чином, з'являється можливість провести ремонт двору і створити Алею видатних вчених Одеси за рахунок міського бюджету.
У зв'язку з цим прошу співробітників і студентів університету голосуванням підтримати можливість реалізації данх проектів.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті «Соціально активний громадянин» (citizen.odessa.ua) і проголосувати за два проекти (кожна людина має право проголосувати за 4 проекти на сайті). Голосування на сайті Соціально активний громадянин відкрито з 27 листопада по 16 грудня.