14 липня — старт прийома заяв та документів до ОНУ Мечникова

Як стати студентом ОНУ Мечникова: покрокова інструкція «Вступна кампанія - 2021»

1 липня. Реєстрація вступників

З 1 липня абітурієнти створили особисті електронні кабінети вступника. Під час реєстрації завантажуєм: сертифікат ЗНО та документ про повну загальну середню освіту; вказати середній бал додатка до атестата(розрахувати його самостійно за 12-бальною шкалою. за допомогою калькулятора середнього балу, який є на сайтах університетів). Після створення електронного кабінету завантажте кольорове фото вступника (3х4) та фотокопію додатка свідоцтва/атестата про повну загальну середню освіту (розмір до 1 МБ).

14 липня. Старт подачі заяв

Прийом заяв та документів стартує 14 липня. Для абітурієнтів, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів та творчих конкурсів, прийом документів закінчується о 18.00 16 липня. Для абітурієнтів, які вступають за результатами ЗНО, вступних іспитів та творчих конкурсів, складених до 13 липня, прийом документів закінчується о 18.00 23 липня. Вступники можуть подати до п’яти заяв на бюджетну форму навчання в будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей та до 30 заяв на контракт.
Важливо: У кожній заяві на бюджет, обов’язково встановіть її пріоритетність – від одного до п’яти, де один – найвища пріоритетність, п’ять – найнижча. Після подання першої заяви змінити пріоритетність буде неможливо

13-23 липня. Співбесіди, вступні іспити та творчі конкурси

Вступні іспити на творчі конкурси проводитимуть до початку подання заяв.
Для абітурієнтів, які вступають на бюджетні місця, вступні іспити та творчі конкурси проводять з 1 по 13 липня включно. З 14 по 23 липня можуть проводити додаткові сесії іспитів та творчих конкурсів для тих, хто вступає на контракт. Співбесіди проводитимуть з 17 по 19 липня. Строки прийому заяв та документів для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі на бюджетні місця визначає приймальна комісія університету. Інформацію про це можна дізнатися на офіційному сайті університету. У 2021 році можуть вимагати мотиваційний лист під час вступу, а також самостійно визначають критерії нарахування балів за них.

Конкурсні бали; коефіцієнти

Для вступників, що вступають на бакалавра (магістра на базі повної загальної середньої освіти) є мінімальний прохідний бал для допуску до конкурсу на бюджет – не менше 125 балів. Для вступників на спеціальності "Право", "Публічне управління", "Міжнародні відносини" – 140 балів; Для вступників у магістратуру спеціальності "Фармація, промислова фармація" – 130 балів.
Додаткові бали можна отримати, якщо вступник брав участь у міжнародних олімпіадах а/або Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (по 200 балів із двох вступних випробувань на вибір); інформація про участь в олімпіадах має бути в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).Додаткові бали можна отримати, якщо вступник був учасником всеукраїнської олімпіади у виші (до оцінки ЗНО з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в цьому університеті додають від 1 до 20 балів).
При вступі може враховуватися сільський, регіональний та галузевий коефіцієнт.
Сільський коефіцієнт (1,02-1,05) – це коефіцієнт, на який остаточно множать конкурсний бал вступників, зареєстрованих у селах та які в рік вступу завершили 11 клас у школі на території села. Щоб отримати сільський коефіцієнт, треба мати довідку про реєстрацію у селі. Її треба завантажити в електронний кабінет або подати разом із паперовою заявою.
Регіональний коефіцієнт (1,00-1,04) – коефіцієнт, на який остаточно множать конкурсний бал, якщо вступник обирає виш не у Києві. Застосовується автоматично та не потребує ніяких дій вступника.
Галузевий коефіцієнт (1,00-1,02) – коефіцієнт, на який остаточно множать конкурсний бал вступників, що обиратимуть спеціальності з особливою підтримкою держави (наприклад, педагогічні). Застосовується автоматично та не потребує ніяких дій вступника.

20-28 липня. Формування рейтингового списку

Кінцевий рейтинговий список за кожною спеціальністю мають опублікувати не пізніше 28 липня (для вступників, які проживають на окупованих територіях – до 20 липня). Вступники, яких рекомендували до зарахування на бюджетні місця, мають подати оригінали документів до вишів до 18.00 2 серпня.
Важливо: Вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет. Якщо він відмовиться від бюджетного місця, визначеного алгоритмом, цьогоріч зможе вступити лише на контракт.

9 серпня - 30 вересня. Зарахування на навчання

Зарахування вступників на навчання на бюджетні місця - не пізніше 9 серпня; за контрактом - не пізніше 30 вересня. Переведення з контракту на вакантні бюджетні: не пізніше 19 серпня.

30 вересня. Завершення реєстрації та роботи електронних кабінетів

Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників закінчується 30 вересня 2021 року.

Нововведення вступної кампанії-2021

Вступники, які отримають бюджетні місця за результатами конкурсу, але хочуть, щоб інші їхні заяви брали участь у конкурсі на контракт, мають обов’язково повідомити про це приймальну комісію під час подання оригіналів документів.
Для цього необхідно написати заяву. В іншому випадку ці заяви автоматично будуть виключені з конкурсу на контракт.
Для абітурієнтів, які вступають на спеціальності гуманітарного та соціального спрямування необхідний сертифікат ЗНО з української мови та літератури. На інші достатньо ЗНО з української мови.

Приймальна комісія та консультативний Центр ОНУ Мечникова: Одеса, Французький бульвар 24/26, корпус гуманітарних факультетів ОНУ (2 поверх); т.(+380482) 68-12-84; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.