Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ БЕРЛІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ГУМБОЛЬДТА (ФРН)

ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ БЕРЛІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ГУМБОЛЬДТА (ФРН)

ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ БЕРЛІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ГУМБОЛЬДТА (ФРН) ВІДВІДАЛА ОНУ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА

Ректор ОНУ ім. І.І. Мечникова, проф. И. М. КОВАЛЬ, 11 березня 2016 року прийняв делегацію університету імені Гумбольдта на їх прохання для обговорення перспектив співробітництва за різними напрямками, що становлять інтерес для обох університетів. У складі делегації були Віце-Президент з академічних та міжнародних справ, Проф. Міхаель КЕМПЕР-ван ден БООГААРД,  Декан факультету мистецтв (філологія), Проф. Хельга ШВАЛМ, Проф. Східнослов’янської літератури та культури Сюзанна ФРАНК та співробітник Відділу міжнародного співробітництва, Д-р Штефан КАРШ.

Протягом зустрічі ректор ознайомив гостей із історією становлення ОНУ ім. І.І. Мечникова та сучасним етапом його розвитку. Він також розповів про договори із університетами ФРН та їх реалізацію.

Професор М. КЕМПЕР коротко розповів про історію Берлінського університету, о відомих людях, що співрацювали із ним: А. ЕЙНШТЕЙН, К. МАРКС та ін. В університеті навчаються 30 тис. студентів на всіх факультетах, включаючи медичний. З давніх давен в університеті існувало сильне Слав’янознавче відділення. Гості висловили інтерес щодо співробітництва із українським університетом в сфері гуманітарних наук.

Після зустрічі з ректором гості продовжили свое спілкування з представниками філологічного факультету, Інституту соціальних наук та Відділу міжнародного співробітництва.

Гості із зацікавленням вислухали інформацію завідувала кафедри політології ОНУ ім. І.І. Мечникова, проф. В. В. ПОПКОВА, та начальника Відділу міжнародного співробітництва, В. С. ГРІНЕВИЧА. Очолив та провів засідання проректор С. Ф. СКОРОХОД.

Вчені ОНУ ім. І.І. Мечникова, які були присутніми на зустрічі, передали гостям свої публікації, монографії, що заклало міцний фундамент для ознайомлення гостей із їхніми роботами та роботами їхніх колег в галузях, що обговорювались.

За підсумками грунтовних дискусій було виражено спільне бажання продовжувати співробітництво, підготовити підгрунтя повномасштабного договору між нашими університетами.

Відділ міжнародного співробітництва
Тел.:731-74-03