Середа, 21 жовтня 2020 15:16

ОНУ імені І.І. Мечникова відвідав новопризначений Генеральний консул Республіки Болгарія в Одесі пан Светослав Ніколов ІВАНОВ

20 жовтня 2020 року відбувся офіційний візит новопризначеного Генерального консула Республіки Болгарія у м. Одесі пана Светослава Ніколова ІВАНОВА до Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Поважного гостя зустрів у своєму офісі ректор університету професор І.М. КОВАЛЬ.

Дружня, добросусідська атмосфера, що існує у відносинах двох наших народів – українського та болгарського – не обходить стороною й академічні стосунки. Так, під час змістовної бесіди сторони проявили щирий інтерес до особливостей університетського життя в обох країнах, привернувши особливу увагу до спільних викликів, що стоять сьогодні перед закладами вищої освіти України та Болгарії.

Ректор професор І.М. КОВАЛЬ ознайомив гостей із історією та структурою університету, а також із задоволенням обговорив разом із паном Генеральним консулом С.Н. ІВАНОВИМ особливості вступних кампаній в Україні та Болгарії.

У фокусі співробітництва Одеського національного університету та Генерального консульства Болгарії – дослідження в ОНУ славістики та, зокрема, болгаристики на філологічному факультеті університету. Сторони плідно поспілкувалися на тему розвитку цього напрямку, зазначивши провідну роль болгарської діаспори у процесі популяризації згаданих освітніх програм.

Зустріч виявила повне взаєморозуміння між керівництвом ОНУ та Генеральним консульством Республіки Болгарії у м. Одесі. Сторони запевнили одна одну у намірах всебічно сприяти конструктивному розвитку відносин.

З боку університету також були присутні проректор С.Ф. СКОРОХОД та начальник Відділу міжнародного співробітництва В.С. ГРІНЕВИЧ.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top