-->

Синергія міжнародних проектів EXTECH та HEIN4.0 за участю Одеського національного університету імені. І.І. Мечникова.

25 лютого 2021

Ласкаво просимо на Весняну школу «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» в контексті проекту Жан Моне «Європейський досвід передачі технологій для українських університетів EXTECH»

Важливі примітки:

1. Тренінги відбуватимуться англійською та українською мовами.
  2. Будь ласка, зареєструйтесь у весняній школі "Трансфер технологій та інновацій Європейський та український досвід »за посиланням":
  3. Кінцевий термін реєстрації: 2 березня 2021 р.
  4. Учасники Весняної школи будуть нагороджені сертифікатами, виданими Львовом

Кількість учасників школи обмежена.

Програма проанонсована Радою молодих вчених МОН України.

Має честь бути запрошеною в якості спікеру Нєнно Ірина, д.е.н., професор кафедри менеджменту та інновацій, Керівник Центру «Інноваційний офіс» Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Програма додається: Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід

Телефон приймальні ректора: