Студенти ОНУ Мечникова відвідали Congress of Young Science у Гданську

10 студентів ОНУ Мечникова прийняли участь у «Congress of Young Science” у польському місті Гданськ. Головна мета візиту - обговорення співпраці Гданського університету і ОНУ Мечникова. Представники студентської ради та профкому ОНУ розповіли про свою діяльність в університеті та обговорили спільні проекти разом із представниками Гданського університету.

Адміністрація Гданського університету підготувала для наших студентів дуже цікаву програму - візити до музеїв сучасного мистецтва, галереї, міста Сопот, в якому мали змогу побачити набережну з гарними краєвидами Балтійського моря. Окрім цього, учасникам конгресу провели екскурсію біологічним факультетом, факультетом соціальних наук, бібліотекою, розповіли історію кожного кампусу та показали величезну територію університету. Також представники університету відвідали лекцію «Media and the war in Ukraine», де почули розповідь журналістки Василіси Степаненко про її роботу у гарячих точках. У вільний час випала нагода побачити «серце Гданську» - старе місто.

Ця невелика подорож стала величезною мотивацією для подальшого розвитку кожного учасника.

Студенти ОНУ Мечникова відвідали Congress of Young Science у Гданську