Ректор Одеського національного університету імені Мечникова професор В.І.ТРУБА прийняв Генерального Консула Республіки Польща в Одесі пані Катажину СОЛЕК

09 ківітня 2021 року відбулася зустріч ректора Одеського національного університету імені Мечникова професора ТРУБИ В’ячеслава Івановича з Генеральним Консулом Республіки Польща пані Катажиною СОЛЕК. У зустрічі також взяли участь у зустрічі проректор СМІТЮХ А. В. та начальник відділу міжнажнародного співробітництва ГРІНЕВИЧ В. С. Основною метою зустрічі було узгодження про продовження розвитку відносин Одеського національного університету імені Мечникова з польськими університетами і установами культури і науки.

Пані Генеральний Консул здійснила свій перший візит в Одеський національний університет імені І.І.Мечникова і висловила свою щиру вдячність Ректору, професору ТРУБІ В.І. за можливість обмінятися думками щодо перспектив розвитку плідних стосунків між університетом, установами культури і науки Республіки Польща, та вишами.

Сторони із задоволенням константували, що відносини ОНУ імені Мечникова з установами Польщі мають значну історію і включають як стосунки в рамках укладання двосторонніх угод,та і в рамках існуючих європейських програм обміну.

Увагу пані Генерального Консула привернули довготривалі відносини в рамках Консорціуму Східно-Європейських Студій в які входять українські університети і Варшавський університет.

Очолює і керує багато років вказанний консорціум представник Варшавського університету професор Ян МАЛИЦЬКИЙ. Він внес значний вклад в об’єднання зусиль членів Консорціума для спільного прогресу.

Керівництво ОНУ імені Мечникова з інтересом вислухало пропозиції гостей щодо спільного майбутнього проекту оцифрування фондів музеїв ОНУ, що зможе внести значний внесок в загальноєвропейську культурну спадщину.

Сторони домовились розвивати плідні стосунки і реалізовувати плани співробітництва.