ОНУ імені Мечникова вперше увійшов до Світового рейтингу Університетів QS World University Rankings.

09 червня 2022

лобальне дослідження британської компанії Quacquarelli Symonds (QS) охоплює провiднi університети з 85 країн світу. Одеський університет Мечникова, єдиний виш з Одеси, увійшов до ТОП-10 українських вишів і ТОП-1200 університетів світу.

QS Rakings є однією з трьох провідних систем рейтингування університетів у світі. QS Rakings включає регіональні рейтинги, рейтингування університетів за спеціальностями, і, нарешті, QS World University Rakings, до якого потрапляють лише найкращі з найкращих.
Рівень досягнень університету у рейтингу формують 10 інтегральних показників, серед яких академічна репутація, репутація серед роботодавців, кількість цитувань наукових публікацій у провідних виданнях, кількість навчальних програм, якість професорсько-викладацького складу ЗВО та його співвідношення з чисельністю студентiв тощо. В експертному опитуванні для складання рейтингу беруть участь представники міжнародної академічної спільноти та роботодавці.
Зазначимо, у грудні 2021 року Одеський національний університет ім. Мечникова вперше було відзначено у регіональному рейтингу QS EECA.
А за результатами Світового рейтингу від 8 червня 2022 року ОНУ Мечникова, єдиний ЗВО з Одеси, упевнено увійшов до списку найкращих університетів світу. Всього до QS World University Rakings цього року увійшло 11 вишів з України.

Про рейтинг: Рейтинг кращих університетів світу (QS World University Rankings) — глобальне дослідження та рейтинг кращих вищих навчальних закладів світового значення за показниками їх досягнень у галузі освіти і науки. Розраховується за методикою британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds (QS). Є одним із трьох найвпливовіших глобальних рейтингів університетів і оприлюднюється починаючи з 2004 року.

den bugalterii

Телефон приймальні ректора: