-->

Круглий стіл на тему: "Етичні стандарти та механізми впровадження медіації в Україні: що є необхідним та достатнім?"

25 червня 2021

25 червня з 10:00 до 17.00 в приміщенні Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, за адресою Французький бульвар, 24/26, ауд. 202а (новий корпус) буде проходити круглий стіл на тему: "Етичні стандарти та механізми впровадження медіації в Україні: що є необхідним та достатнім?" за підтримки The Matra Programme Королівства Нідерландів.

Навчально-науковий центр лідерства в освіті ОНУ імені І.І. Мечникова проводив неодноразово різного роду заходи спільно з НАМУ (Національна Асоціація медіаторів України), Одеською обласною Групою медіації та є одним із співорганізаторів даного заходу.

Медіація, як альтернативна, незалежна і демократична форма вирішення конфліктів, незважаючи на 25-річний досвід й досі залишається інновацією. Тому до обговорення питань щодо просування практики медіації запрошені представники судів, державних установ, соціальних служб, вищих навчальних закладів, практикуючі медіатори та інші фахівці із Одеси та Миколаєва.

Одним із результатів цього круглого столу очікується опис можливостей для розвитку системи функціонування медіації в регіоні. А широке впровадження медіації означає:

  • крок в розбудові та згуртованості громади,
  • підвищення можливостей людей в вирішенні складних питань, особливо це стосується вразливих верств населення,
  • малий та середній бізнес отримує більше можливостей знизити втрати від конфліктів та кризових ситуацій.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top