Делегація РГФ ОНУ взяла участь у Staff Week в Гданському університеті (Польща)

27-29 травня делегація РГФ ОНУ взяла участь у Staff Week – заході, організованому Центром іноземних мов Гданського університету (Польща) спільно з Мальтійським університетом для представників дев'яти університетів альянсу приморських університетів SEA-EU. Теми доповідей включали розвиток багатомовності, розвиток мовних компетентностей та необхідність встановлення спільної мовної політики SEA-EU.

Ректор Ґданського університету проф. Петр Степновськи привітав гостей і висловив упевненість, що Одеський національний університет, запрошений спеціальним гостем, найближчим часом приєднається до альянсу.

Декан факультету РГФ проф. Ніна Кравченко розповіла про історію нашого університету, докладно зупинилася на особливостях роботи факультету РГФ та наголосила на відповідності ОНУ основним цілям та завданням, які ставить перед собою SEA EU.

Ірина Онищук, директор Центру мовної підготовки та мовної сертифікації ОНУ, виступила з доповіддю про роботу Центру та перспективи його розвитку, а на семінарі Communication in EU поділилася досвідом ОНУ у формуванні мовної політики у контексті інтернаціоналізації освіти.