Делегація ОНУ Мечникова на Governing Week Альянсу SEA EU у Гданську

За запрошенням Університету Гданська делегація ОНУ Мечникова у складі проректора з міжнародного співробітництва Андрія Смітюха, начальника відділу міжнародних зв’язків Юрія Грінченка, завідуючої навчальним відділом Світлани Гвоздій, завідуючої кафедрою конституційного права та правосуддя Тетяни Степанової та доцента кафедри  мікробіології, вірусології та біотехнології Оксани Зінченко взяла участь у Governing Week Альянсу SEA EU у Гданську.

SEA EU є альянсом європейських Університетів з Іспанії, Італії, Мальти, Німеччини, Норвегії, Польщі, Португалії, Франції та Хорватії.

Governing Week Альянсу є регулярною зустріччю представників Університетів – членів Альянсу, на якій підбиваються підсумки діяльності та обговорюються плани на майбутнє.

Важливою складовою заходу став Український День, на якому обговорювалися перспективи співпраці ОНУ Мечникова з Альянсом.

Представники Університетів-членів SEAEU висловили намір щодо майбутньої інтеграції ОНУ Мечникова до Альянсу.

Фото: Marcel Jakubowski