ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ!

06 грудня 2013

5 грудня 2013 року у Будинку вчених м. Одеси відбулося чергове засідання секції психології, на якому шанували ювіляра Анжелу Анатоліївну Бефані - кандидата психологічних наук, доцента кафедри соціальної та прикладної психології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

 

Ювіляр Анжела Анатоліївна Бефані

Анжела Анатоліївна пройшла непростий життєвий шлях. Народилася у 1938 році в місті Омськ ( Росія), пережила Велику Вітчизняну війну 1941-1945 рр. У 1961 році А.А. Бефані з відзнакою закінчила історичний факультет Одеського державного університету, а в 1967 році – аспірантуру (заочне відділення) при Інституті психології УРСР (науковий керівник – професор Д.Г. Елькін). У 1969 р. захистила дисертацію із загальної психології в Одеському державному університеті й здобула перший у СРСР диплом кандидата психологічних наук (№ 000001). Із впевненістю можна сказати що Анжела Анатоліївна Бефані відноситься до тієї категорії науковців, які успішно поєднують наукову діяльність із науково-педагогічною.

Ювіляр Анжела Анатоліївна Бефані

Також А.А. Бефані – висококваліфікований педагог, за активною участю якого в Одеському університеті імені І.І. Мечникова створювалась психологічна спеціалізація на базі ІМЕМ. Вона розробила і методично забезпечила основні авторські курси лекцій соціально-психологічного циклу (соціальної психології, сімейної психології, управління конфліктом). Як науковий керівник і член ДЕК вона випустила за 20-ть років існування психологічного факультету велику кількість бакалаврів, спеціалістів і магістрів психології. Під її керівництвом було підготовлено та захищено значну кількість дисертаційних праць.

Не можна не відзначити що характерними рисами Анжели Анатоліївни Бефані є її життєрадісність, якою вона заряджає всіх навколо, здатність підтримати та допомогти у будь який час, здатність надихнути своїх студентів та колег, це скромна, принципова та дуже обізнана людина.

Ювіляр Анжела Анатоліївна Бефані

Ми бажаємо їй бадьорості, гарного самопочуття, натхнення, плідної праці у славетному Одеському національному університеті, любові та поваги колег, студентів та близьких.

Співробітники психологічного відділення ІМЕМ

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top