V ювілейна Всеукраїнська літня школа з психології

31 травня 2021

Організатори Школи –
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова та Київський національний університет імені Тараса Шевченка
запрошують науковців, викладачів ЗВО, докторантів, аспірантів, магістрантів і студентів, молодих науковців та практиків до участі у

V ювілейній Всеукраїнській літній школі з психології
"НАЦІОНАЛЬНІ НАУКОВІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ"
(90 годин, 3 кредити ECTS)

21 червня – 28 червня 2021 (дистанційно)

29 червня – 4 липня 2021 (offline / online м. Одеса, Затока)

Школа проводиться з метою розширення теоретичних і практичних знань учасників з історії вітчизняної психології та досягнень її сучасних наукових шкіл як невід’ємних джерел формування єдиного дискурсу української психологічної науки та практики.

Програма школи передбачає: лекції-презентації та майстер-класи відомих психологів – фундаторів авторських наукових психологічних шкіл України, представників психологічних шкіл класичних університетів; дискусії і обговорення методологічних проблем сучасної психологічної науки; конкурс наукових робіт учасників школи (докторантів, магістрантів, бакалаврів); психологічний перформанс «У колі світла» (трансдисциплінарний дискурс актуальних проблем сучасної гуманітаристики); культурно-розважальні заходи.

Наукові керівники Школи: доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології розвитку КНУ імені Тараса Шевченка Олена Власова і доктор соціологічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної і прикладної психології ОНУ імені І. І. Мечникова Валентина Подшивалкіна.

Робота Школи проходитиме в офлайн режимі на базі відпочинку «Економіст» Одеського національного економічного університету у Затоці, що дозволить поєднати інтелектуальну роботу з релаксацією та пляжним відпочинком!

ЗАПРОШУЄМО ДО РЕЄСТРАЦІЇ ТА УЧАСТІ!

Завантажити інформаційний лист

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top