Конференція "Тенденції та перспективи розвитку психології та соціальної роботи в сучасному суспільстві"

19 жовтня 2020

Шановні колеги!
Шановні науковці та практикуючі фахівці!

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова за підтримки вищих навчальних закладів України та міжнародних вищих навчальних закладів проводить міжнародну науково-практичну конференцію: «Тенденції та перспективи розвитку психології та соціальної роботи в сучасному суспільстві».

Конференція відбудеться 5 листопада 2020 року, на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, магістри, студенти, а також практичні психологи, соціальні працівники та всі охочі.

Програма конференції

Мета конференції – професійне обговорення фундаментальних і прикладних проблем психології та соціальної роботи в умовах сучасного суспільства.

Основні тематичні напрямки конференції:

1. Сучасні підходи в наданні психологічної допомоги людям в кризових  ситуаціях.
  2. Соціокультурні та етнічні особливості становлення, розвитку та адаптації особистості.
  3. Прояви ресурсів особистості в динаміці життєвого шляху.
  4. Соціально-психологічні проблеми збереження психічного здоров'я особистості.
  5. Проблеми та перспективи вивчення особливостей самодетермінації суб’єктів різних видів діяльності у сучасному суспільстві.
  6. Актуальні  напрями та перспективи розвитку соціальної роботи в сучасній Україні.

Форми участі у конференції:

• очна (виступ з доповіддю в режимі відеоконференції за допомогою додатку Zoom, веб-посилання буде відправлено на Вашу електронну адресу;
  • заочна участь (публікація тез).

Пропонуємо такі види роботи в конференції: доповіді на пленарному і виступи на секційних засіданнях, майстер-класи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, болгарська.

Для участі в конференції необхідно відправити за електронним адресом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 25 жовтня 2020 року (включно).

Будемо раді Вашій участі в конференції!

Контакти оргкомітету

д.психол.н. професор Кононенко Оксана Іванівна, тел.: +380677964010, +380931203106

к.психол.н., доцент Смокова Людмила Степанівна, тел.:  +380997101789

к.пед.н. Горбачевська Ольга Петрівна, тел.: + 380964950760