31 жовтня 2023 р. на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП «Міжнародні економічні відносини» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі стейкхолдером, Андрієм Соколовим, представником провідного підприємства України ТОВ «Таллі Лоджистікс», яке постійно та динамічно розвивається у сфері організації міжнародних транспортних перевезень, фрахтування та експедирування суден, а також надає широкий спектр логістичних послуг компаніям України та ЄС.

Лекцію було присвячено ролі логістики у МЕВ у сучасних умовах розвитку економіки України. На конкретних прикладах було показано як в часи війни українські підприємства цієї сфери діяльності змінюють свої логістичні ланцюги задля виживання та розвитку далі. Зокрема, був обговорений перехід від морських перевезень (на час блокування портів України) до річних. На прикладі відомих компаній (Kernel Group, Nibulon та інш.) Андрій довів, що при можливості використовувати власні термінали підприємства отримують більший прибуток на логістичних послугах , ніж у торгівлі. На думку здобувачів: «Ця лекція - це вагомий прорив від теорії до практики!»

zustrich a sokolov