ХIV наукова студентська англомовна конференція біологічного факультету «English in touch with life»

28 квітня 2017

20 квітня 2017 відбулася чотирнадцята наукова студентська англомовна конференція біологічного факультету «English in touch with life».

Володіння іноземними мовами стало не лише ознакою гарної освіти, а й невід'ємною характеристикою сучасного фахівця. Обдароване студентство біологічного факультету доводить це не словом, а ділом. Ось уже чотирнадцятий рік поспіль біологічний факультет вітає учасників англомовної конференції, які поспішають поділитися своїми успіхами та надбаннями на дослідницькій ниві.

З добрими словами напутніх порад та побажань студентам біологічного факультету виступали декан факультету доц. Заморов В.В., доц. Гудзенко Т.В., доц. Гладкій Т.В., завідувач каф. іноземних мов природничих факультетів доц. Богуславський С.С., доц. Котлярова Л.Б.

В роботі конференції цього року прийняло участь понад 120 студентів. Через школу конференції за 14 років пройшло чимало, слід відмітити студентів, якими alma mater може пишатись. Деякі з них вже успішно захистили наукові роботи, стали викладачами (Немерцалов В.В., Сергєєва Ж.Ю, Крилова К.Д., Лісютін Г.), дехто навчається в аспірантурі ОНУ та інших міст України, а деякі працюють у провідних лабораторія та університетах світу. Усі вони вважають англомовну біологічну конференцію доброю школою навчання умінням та навичкам професійного спілкування на англійській мові та фахового спілкування взагалі.

У цьому році конференцію успішно провів студент 1 курсу біологічного факультету Безгубенко Д.

Хотілось би відмітити чітку роботу оргкомітету конференції. Його склад формувався зі студентів 1-ї групи I курсу біологічного факультету під чуйним керівництвом корифея, незамінного організатора та основоположника англомовної конференції на біологічному факультеті, викладача кафедри іноземних мов природничих факультетів ОНУ доц. Котлярової Луїзи Болеславівни.

22 студента представили 9 усних та 13 стендових доповідей на оцінку компетентного журі, яке було сформовано з викладачів біологічного факультету та викладачів англійської мови.

Конференція протікала у затишній доброзичливій атмосфері, якій сприяли і гуртове виконання гімну студентства Gaudeamus, і піднесений святковий настрій учасників, і музична пауза, де студенти 1 курсу виконували надзвичайно красиві англійські та українські пісні. Дуже радує тенденція збільшення серед учасників та слухачів конференції студентів І та ІІ курсів.

Учасники змагалися за перемогу у різноманітних номінаціях: «Best in profession», «Best in language», «Краща презентація», «Краще оформлення стендової доповіді», «Кращий захист стендової доповіді», «Приз глядацьких симпатій», «Відкриття року», «Найактивніший слухач», «Завзятий дослідник» та ін. Кожен мав шанс показати себе з різних сторін. А посилювали інтригу чудові подарунки від деканату біологічного факультету, кафедри мікробіології та Профкому студентів та аспірантів ОНУ ім.. І.І. Мечникова.

Крім дипломів всі учасники отримали посвідчення, яке гарантує їм +15 балів до модулю з англійської мови. І взагалі в цій конференції аутсайдерів не існує, адже безцінний досвід сто відсотків стане у нагоді, а пережиті відчуття і неабиякі враження – не забудуться ніколи.

Висловлюємо подяку за допомогу у проведенні конференції: проректору з питань науки Іваниці В.О, декану біологічного факультету доц. Заморову В.В, заступнику декана з наукової роботи доц. Гладкій Т.В. та доц. Гудзенко Т.В. Ми вдячні викладачам англійської мови доц. Котляровій Л.Б., Любімовій Н.Л. та доц. Долбіній К.Д., стараннями котрих студенти з року в рік демонструють високий рівень володіння іноземною мовою.

Дякуємо всім, хто взяв участь у чотирнадцятий науковій студентській англомовній конференції біологічного факультету «English in touch with life», бажаємо плідної праці та нових перемог. До зустрічі наступного року!

Оргкомітет конференції