Робоча нарада "Науковий потенціал Одеського національного університету імені Мечникова при вирішенні актуальних проблем аграрного сектору в умовах воєнного стану»

Робочу нараду "Науковий потенціал Одеського національного університету імені І.І. Мечникова при вирішенні актуальних проблем аграрного сектору в Одеському регіоні в умовах кліматичних трансформацій та воєнного стану" проведено в ОНУ Мечникова. Нараду проведено сумісно з Департаментом аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної (військової) адміністрації та Інститутом кліматично орієнтованого сільського господарства НААН України. В нараді взяли участь ректор Труба Вячеслав Іванович, директор Департаменту Стоянова Алла Андріївна, директор Інституту Вожегова Раїса Анатоліївна. Також університетський науково-організаційний потенціал в нараді представили перший проректор Ніколаєва Майя Іванівна, проректор з наукової роботи Іваниця Володимир Олексійович, проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку Григор’єв Олександр Віталійович, декани геолого-географічного та бiологiчного факультетiв Яворська Вікторія Володимирівна, Заморов Веніамін Веніамінович, завідувач кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру Буяновський Андрій Олександрович.

Результатами зустрічі стало підписання ректором ОНУ Мечникова Вячеславом Трубою, директором Департаменту ООДА Аллою Стояновою, директором Інституту НААН Раїсою Вожеговою Меморандуму про співпрацю між Університетом та Департаментом; Договору співробітництва між Університетом та Інститутом. По найбільш актуальним проблемам аграрного сектора регіону (відновлення зрошуваних меліорацій, ґрунтово-екологічного моніторингу, земле- і ґрунтокористування, адаптацій до кліматичних змін, агробіотехнологій та ін.), до рішення яких планується залучення науковців університету, обговорено план подальших дій.

#ректорВячеславТруба #проректорМайяНіколаєва прес-служба ОНУ Мечникова