Міжнародна наукова конференція «ХIV читання пам'яті професора П. Й. Каришковського» розпочала сьогодні свою роботу в ОНУ імені Мечникова. Урочисте відкриття конференції відбулось в Одеській Національній науковій бібліотеці. Понад 100 вчених-істориків із 7 країн світу виступлять із доповідями, онлайн та офлайн, у 8 секціях конференції.

З привітальним словом до учасників читань звернулися ректор ОНУ імені Мечникова Вячеслав Труба, директорка Одеської Національної наукової бібліотеки Ірина Бірюкова, декан факультету історії та філософії ОНУ Мечникова В'ячеслав Кушнір, завідувачка кафедри археології, етнології та всесвітньої історії ОНУ Мечнікова Олена Сминтина. У своєму привітальному слові ректор ОНУ доктор юридичних наук В. І. Труба зазначив, що «науковцi, викладачі не забувають своїх вчителів. І ось уже чотирнадцятi «Читання пам'яті професора П. Й. Каришковського», який своїми працями прославив Одесу в усьому світі, збирають авторитетну міжнародну наукову спільноту. Серед аудиторії конференції завжди багато студентів, і це означає, що спадкоємність знання зберігається».

#ректорВячеславТруба

прес-служба ОНУ Мечникова