ЕПФ: 25-річчя факультету

25 років тому в ОНУ імені Мечникова створено економіко-правовий факультет. Наказ Міністерства освіти створити факультет з'явився завдяки зусиллям всіх освітян, які розуміли необхідність юридичної освіти саме в Університеті.

Про історію та сьогодення економіко-правового факультету розповіли ректор ОНУ, доктор юридичних наук Вячеслав Труба та декан економіко-правового факультету Людмила Токарчук. Ректор вручив грамоти викладачам факультету. Декан Людмила Токарчук нагородила найкращих студентів. Випускники всіх поколінь епф-ців прийшли привітати рідний факультет з ювілеєм. Студенти презентували яскравий благодiйний концерт.

«25 років для факультету – це серйозний показник для життя в Університеті! Ми пишаємося людьми, які працюють, навчаються і приходитимуть до наших стін. Сьогоднішній ювілей факультету – одна з тих чудових миттєвостей, з яких складається життя. Шановні колеги, шановні студенти, вітаю вас з тим, що всі ці роки ви – з університетом, і ви робите ім'я факультету та університету! Шановні сьогоднішні студенти та випускники, які прийшли на свято! Ми дуже пишаємося, стежимо за вашими успіхами, і завжди раді вам!» – зазначив ректор ОНУ Вячеслав Іванович Труба.

#ректорВячеславТруба

прес-служба ОНУ Мечникова