Грантрайтинг для гуманітаріїв
Сертифікати 14 квітня - 13 травня 2023 р
Фокус програми (інтегральна компетентність):формування практичних навичок пошуку донорів (програм фінансування) та складання успішних проєктних заявок (запитів на фінансування) у царині гуманітарних та соціальних наук.
Спеціальний фокус:
- опанування базової української та англійської термінології грантових заявок
- розуміння принципової різниці у підходах та опануванні “фішек” для складання успішних заявок на різні види програм підтримки наукових досліджень та освітніх проєктів.
Виклик для учасників: Підготувати протягом програми власну заявку для реалізації свого проєкту з урахуванням вимог специфічного донора.
Результати навчання:
- вміння знайти оптимальну для свого проєкту програму фінансування або донора;
- практичні навички створення успішних проєктних заявок (запитів на фінансування) з урахуванням особливостей наукової проблематики гуманітарного спрямування;
- знання про специфіку процесу оцінювання проєктних заявок (запитів на фінансування).
Цільова аудиторія: всі, хто прагне отримати фінансування своїх наукових досліджень або освітніх проєктів з широкого кола гуманітарних та соціальних наук, зокрема,
- історії, археології, етнології, краєзнавства
- філології, літературознавства, мовознавства
- релігієзнавства,
- культурології, філософії,
- мистецтвознавства,
- наук про освіту та педагогічних наук,
- соціології,
- політичних наук,
- психології
- правознавства.
Програма є особливо корисною для початківців у пошуках грантових можливостей, зокрема:
- молодих науковців (Early Career Researchers, Post-Docs) та викладачів,
- здобувачів вищої освіти (магістрантів, докторантів).
Програма є також корисною для тих, хто неодноразово подавав заявки на фінансування, але не входив до числа грантоотримувачів: за допомогою тренера ви зможете виявити свої помилки та підготувати нову, успішну, заявку.
За можливості, група комплектуватиметься за принципом близькості наукової проблематики та/або наукового досвіду учасників.
Куратор СП – докторка історичних наук, професорка Сминтина Олена Валентинівна, експертка з оцінювання наукових проєктів у програмах Horizon2020, Horizon Europe, COST, ERA-Net, Міністерства освіти і науки України, Національного фонду досліджень України, УкрНТЕІ та ін.
Обсяг: 6 кредитів ЄКТС, 12 контактних акад. год. за 4 тижні (1 раз на тиждень 3 акад. год. або 120 астроном. хвилин).
Тривалість програми – 1 місяць.
Форма занять: дистанційна (живі Zoom сесії з тренером з асинхронним доступом + інформаційні матеріали + індивідуальна консультація тренера). Доступ до всіх матеріалів курсу забезпечується також асинхронно на постійній основі.
Організація навчання:
- Один раз на тиждень «жива» Zoom-сеcія з тренером (120 хвилин). Запис у доступі на постійній основі через Google-drive
- Учасники отримують пакет інформаційних матеріалів (складається з нормативної бази, форм проєктних заявок, глосарія та інших матеріалів – ініціатива учасників у формуванні переліку заохочується!) – доступ на постійній основі через Google-drive
- Щотижня учасникам буде пропонуватися специфічний набір «домашніх завдань», які допоможуть їм за місяць роботи створити успішну проєктну заявку. Фідбек від тренера гарантований!
- Наприкінці програми передбачена індивідуальна консультація з тренером для кожного учасника програми.
В разі успішного опанування програми слухачі отримують Сертифікат підвищення кваліфікації Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних й науково-педагогічних працівників».
Членам Профспілки ОНУ імені І. І. Мечникова знижка від вартості 50 %.
Реєстрація https://forms.gle/xMfXxZ5ctNuDJNiA6