Діалог та фасилітація.Особливості медіації в соціальних конфліктах
Сертифікати 2-6 жовтня 2023 р. - група 1
Сертифікати 2-6 жовтня 2023 р. - група 2
Сертифікати 24-28 жовтня 2022 р.
Ця програма пропонується для тих, хто хоче розумітись в соціальних конфліктах, та знати як з ними працювати. Чекаємо викладачів ЗВО України юридичного та економічних напрямів, адвокатів, психологів, представників громадських організацій, волонтерів, практикуючих медіаторів.
Головний фокус програми у її практикоорієнтованості, розумінні особливостей соціальних конфліктів, конфліктів ідентичностей та специфіки інтервенції до подібних конфліктів, особливо в умовах війни, тобто програма відповідає нагальним потребам сьогодення. В лекціях використовується досвід та матеріали ініціатив у роботі з конфліктами після 24 лютого 2022 року.
Мета СП: надати уявлення про діалог як професійну форму втручання в соціальні конфлікти і співвідношення діалогу з іншими формами медіації. Тим більше, що в часи війни, діалог виходить на перший план серед всіх інших форм медіації.
СП інтегративна, спирається на досягнення різних наук і цим відрізняється. Основна увага присвячена змінам роботи з конфліктами в умовах війни.
Куратор СП - керівник центру лідерства ОНУ Терещенко Інна Георгіївна, медіаторка, фасилітаторка, тренерка з 25-річним досвідом, почесний член НАМУ, членкиня Правління НАМУ, координаторка напрямку «Медіація та діалог» Східно-Європейської мережі GPPAC.
Хто викладає на СП - викладачі різних наукових підходів та практики, які мають досвід роботи з діалогами в подібних конфліктах.
Обсяг - 1,5 кредитів ЄКТС, у тому числі 30 контактних годин зі спікерами. Тривалість – 1 тиждень.
Форма занять – дистанційна (Zoom + Google classroom).
В разі успішного опанування програми слухачі отримують Сертифікат підвищення кваліфікації відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800.