Четвер, 19 листопада 2020 13:22

Зустріч (он-лайн) студентського активу університету

17 листопада відбулась зустріч (он-лайн) студентського активу університету – представників Студентської ради (голова Сергій Івіс) та профкому студентів (голова Євген Юраш) – з проректором Вадимом Хмарським. На черговому «чаюванні з профільним проректором» мова йшла про навчання студентів в умовах карантину. Учасники зустрічі констатували, що в університеті відбулось кардинальне поліпшення якості дистанційного викладання і навчання, що стало наслідком правильного використання досвіду, здобутого минулого семестру. Також йшла мова про необхідність принципової перебудови співпраці викладачів і адміністрації зі студентством в умовах карантину. Студенти задали проректору низку запитань і в тому числі щодо наміру бути кандидатом на посаду ректора. Професор В.М. Хмарський повідомив про те, що факультет історії та філософії висунув його претендентом у кандидати і підтвердив, що має намір брати участь у конкурсі. Також він висловив сподівання на те, що вибори ректора відбудуться на високому організаційному, інтелектуальному та моральному рівні і мають стати зразком для всіх закладів вищої освіти у одеському регіоні.

Телефон приймальні ректора: