Підвищення кваліфікації

20 жовтня 2021

leadership center

Навчальний модуль «Присудова медіація та інші форми медіації» сертифікаційної програми «Основи медіації та діалогу».

Дана програма міждисциплінарна, інноваційна, практикоорієнтована та сертифікується документом державного університету в якості підвищення кваліфікації.

Хто реалізує: Навчально-науковий центр лідерства в освіті Одеського національного університету імені І.І. Мечникова з запрошенням викладачів різних фахів, як науковців так і практиків у співпраці з Одеською обласною групою медіації (ООГМ), яка є найстарішою організацією медіаторів країни.

Форма навчання: дистанційна.

Обсяг курсу: 30 академічних години.

Термін навчання: курс розрахований на один тиждень, з 25 по 29 жовтня 2021 р.

Графік занять: заняття проводяться в різні години дня за домовленістю.

Вартість навчання: 950 грн. за модуль.

Навчальний модуль «Присудова медіація та інші форми медіації» – це одна із частин великого курсу «Основи медіації та діалогу» розрахованого на 120 годин.Курс пропонує сучасні підходи до вирішення конфліктів, організації діалогу, практикоорієнтовний. В навчальних модулях імплементовано інформацію з різних наук, яку підкріплено реальними кейсами.

Найважливішими цілямимодулю є:

• отримання теоретичних знань про присудову медіацію та інші форми медіації;
  •  опис різноманітних шкіл і направлень медіації, які застосовується в Україні, їх співвідношення з міжнародним досвідом;
  • формування уявлень про можливості застосування медіації в професійній діяльності.

Для створення необхідних умов професійного зростання і розвитку,навчання на модулі рекомендується:

• для фахівців, які працюють з конфліктами;
  • викладачам юридичних спеціальностей, які викладають медіацію;
  • державним службовцям у якості підвищення кваліфікації;
  • медіаторам.

Попередня реєстрація:

Якщо модуль вас зацікавив, будь ласка зареєструйтесь пройшовши за посиланням:

docs.google.com/forms

Контакти:

З будь-якими питаннями щодо модулю, звертайтесь до фахівця Центру лідерства за тел.:096 588-97-66 (Олена Куцова).

ми у Фейсбуці: www.facebook.com

Телефон приймальні ректора: