Сайт «Абітурієнт ОНУ Мечникова»: детально про головне

15 липня 2021

Посилання на сайт: Абітурієнт ОНУ імені І.І. Мечникова

Абітурієнти та батьки! Шановні майбутні студенти ОНУ ім. Мечникова і їх «групи підтримки»! Сайт «Абітурієнт ОНУ Мечникова» створений для відповідей на питання про Університет. Правила прийому та факультети; гуртожитки і вартість контракту; конкурсний бал на всі форми навчання всіх факультетів; розклад і програми вступних іспитів; що потрібно для вступу, скільки років вчитися обраної спеціальності, ким працюють випускники – все це на сайті «Абітурієнт ОНУ Мечникова».

Усі рубрики сайту – гіперпосилання .

Відкриваємо, вникаємо, йдемо до студетських лав!

Розробка і підтримка сайту — Центр інформаційних технологій ОНУ; контент — приймальна комісія, факультети, навчальні підрозділи ОНУ імені І.І. Мечникова.

Нагадаємо, що в Приймальної комісії ОНУ Мечникова працює Консультаційний центр. Вас чекають за адресою: Одеса, Французький бульвар 24/26, корпус гуманітарних факультетів ОНУ, Приймальна комісія. Тел. (+30482) 68-12-84

Телефон приймальні ректора: