XI Конкурс стартапів "Sikorsky Challenge 2022

30 травня 2022

Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Україна, що створена на базі НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського” та Наукового парку “Київська політехніка“, запрошує студентів, аспірантів, підприємців, вчених та співробітників вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ та інших фізичних осіб з усіх регіонів України взяти участь у XI Конкурсі стартапів "Sikorsky Challenge 2022" та представити свій проєкт на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України.

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проєктів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Прийом заявок проєктів за секцією “оборона і безпека“ триватиме до 25 серпня 2022 року, за секціями: “промисловий хайтек і космос“,  “зелена енергетика і екологія“, “біомедична інженерія і здоров’я людини“, “аграрна інженерія“, “інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека“ – до 15 серпня 2022 року.       

Переможці Конкурсу будуть обрані у номінаціях:

  • Краща ідея проєкту
  • Краще технологічне рішення
  • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
  • Краща бізнес-модель

Команди цих проєктів отримають підтримку від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та його партнерів.

Детальніше про Конкурс

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top