Відеопроект "Вас запрошує ОНУ імені І.І. Мечникова"

27 липня 2021

Авторський колектив відеопроекту "Вас запрошує ОНУ імені І.І. Мечникова", який озвучено трьома мовами - українською, російською та англійською, доводить до відома шановної аудиторії, що з'явилась новаторська творча робота, яка може зацікавити справжніх шанувальників нашого відомого та поважного закладу.

Ми здійснимо мандри сторінками історії університету, згадаємо видатних науковців, доля яких була пов'язана з нашим вузом, подивимось музейні скарбниці та рідкісні колекції, що мають світове значення. Вашу увагу приверне краса Ботанічних садів нашого університету, а Астрономічна обсерваторія ОНУ спрямує ваші погляди та думки до нескінченних космічних просторів. Сподіваємось на вашу увагу та зацікавленість, на ваші відгуки.

Творчий колектив викладачів та випускників ОНУ.

Телефон приймальні ректора: