Про оголошення карантину у березні – квітні 2020 року

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р., листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154, протоколу № 4 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 р., листа департаменту освіти і науки Одеської ОДА від 11.03.2020 р. № 1703/02/52-02-02 та з метою збереження здоров’я учасників освітнього процесу й працівників ОНУ імені І. І. Мечникова під загрозою поширення захворюваності, що спричиняється вірусом 2019-nCoV

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року карантин і припинити у зазначений термін освітній процес в усіх навчальних та лабораторних корпусах університету; відмінити усі масові заходи (дні відкритих дверей, наукові семінари, конференції, спортивні та мистецькі заходи, олімпіади, змагання, конкурси тощо).
    Терміни карантину можуть бути зміненими в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
  2. Заборонити направлення за кордон здобувачів освіти, науково-педагогічних та наукових працівників до країн з високим ступенем ризику зараження коронавірусом 2019-nCoV.
  3. Директору студмістечка Агаєву В.М., проректору Серотюку В.І. виділити у будівлях гуртожитків приміщення для ізоляції здобувачів освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань.
  4. Деканам факультетів, директору ІМО, директорові коледжу та керівникам підготовчих відділень (курсів) під час карантину:
    • передбачити можливість організації навчального процесу за дистанційними технологіями;
    • видати студентам і слухачам індивідуальні завдання за дисциплінами навчальних планів;
    • забезпечити відпрацювання занять здобувачами освіти відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації;
    • забезпечити разом з дирекцією студмістечка та залученням органів студентського самоврядування й профспілкових організацій університету максимальне вивільнення місць у кімнатах гуртожитків;
    • забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.
  5. Для працівників деканатів, працівників відділів та служб університету – роботи здійснювати відповідно до штатних графіків та службових обов’язків.
  6. Деканам факультетів, директорові коледжу, директору ІМО, завідувачам кафедр, циклових комісій забезпечити заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі, для чого визначити індивідуальні завдання для працівників (організаційно-педагогічна, методична, наукова робота тощо) на час з 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р. Здійснювати контроль за виконанням індивідуальних завдань.
  7. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на проректорів Запорожченка О.В., Хмарського В.М., Іваницю В.О., Скорохода С.Ф., Серотюка В.І.

Ректор: І.М. Коваль