-->

Оголошується конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського Національної академії наук України у 2021 році

07 липня 2021

Золота медаль імені В.І. Вернадського присуджується окремим вченим персонально за наукові досягнення в галузі природничих, технічних та соціогуманітарних наук.

У конкурсі на здобуття Золотої медалі можуть брати участь: дійсні члени і члени-кореспонденти НАН України незалежно від місця їх постійної роботи; зарубіжні вчені; окремі особи, які працюють у наукових установах, закладах вищої освіти, на підприємствах і в організаціях, розташованих на території України. 

Право висунення робіт на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського надається: дійсним членам, членам-кореспондентам та іноземним членам НАН України; науковим установам, закладам вищої освіти та науковим радам НАН України; науковим та науково-технічним товариствам, іншим громадським об’єднанням учених; науково-технічним (технічним) радам міністерств, відомств, науково-виробничих об’єднань, конструкторських бюро, промислових підприємств.

Прийом документів триває до 12.11.2021р.

З переліком документів, що подаються на конкурс до Президії Національної академії наук України можна ознайомитись на сайті: www.nas.gov.ua

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top