Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Фондом розвитку інновацій анонсує проведення Sсience&Business Startup Hackaton

06 червня 2022

Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Фондом розвитку інновацій  анонсує проведення Sсience&Business Startup Hackaton, що відбудеться 27 червня – 2 липня 2022 року. Sсience&Business – серія заходів від МОН та УФС, що проводяться задля поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа, пошуку інноваційних ідей та рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій. В умовах воєнного стану важливо продовжувати інноваційну діяльність, оперативно реагуючи на нові виклики, щоб стати надійним фронтом, який працює на відновлення та розвиток нашої країни.
Запрошуємо взяти участь в якості партнера заходу для надання менторської/акселераційної підтримки проєктам та/або інвестора напрацьованих під час заходу проєктів.

Вам буде надано можливість:

  • виступити з вітальним словом;
  • взяти участь у проведенні заходу шляхом залучення спікерів, менторів та експертів від Вашої організації;
  • взяти участь в оцінюванні проєктів під час їх фінального представлення;
  • обрати проєкт, який Ви забажаєте підтримати;
  • презентувати свою компанію серед партнерів.

У разі зацікавленості просимо підтвердити участь та повідомити про форму участі у зручний для Вас спосіб шляхом надсилання листа на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та/або за телефонами: 067 309 98 77, 095 698 23 98.

Додаток у прикріплених файлах:

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top