29 вересня відбудеться спільний вебінар компаній Антиплагіат і Clarivate «Как перестать беспокоиться и начать публиковаться»

20 вересня 2021

Запрошуємо науковців, науково-педагогічних співробітників, молодих вчених Одеського національного університету імені І.І. Мечникова 29 вересня 11:00-13:00 долучитися до спільного вебінару компаній Антиплагіат і Clarivate і прослухати лекції за темами:

1. «Автор и «Антиплагиат»: от любви до ненависти…»
    • (лектор: Ольга Беленькая, руководитель учебно-методического центра компании Антиплагиат).
  2. «Публикационная активность: быстрее, выше сильнее»
    • (лектор: Ирина Тихонкова, к.б.н., консультант по региональным решениям Clarivate)

Щоб взяти участь у вебінарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація. Перейдіть за відповідним посиланням clarivatewebinars.webex.com, натисніть слово Register, заповніть анкету.

Запитання поставлені при реєстрації розглядатимуться на вебінарі, що буде проведений російською мовою, оскільки до трансляції долучаються слухачі з 19 країн. Кожен учасник отримає сертифікат.

Телефон приймальні ректора: