XV Міжнародна літня школа-конференція молодих учених «Сучасні проблеми біології, біотехнології та біомедицини»

З 29 червня по 10 липня 2020 року Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Інститут мікробіології і вірусології НАН України, Товариство мікробіологів України імені С.М. Виноградського та Одеське товариство біологів і біотехнологів проводять online XV Міжнародну біологічну літню школу-конференцію “Сучасні проблеми біології, біотехнології та біомедицини”.

В рамках літньої школи-конференції будуть зроблені доповіді молодих учених та прочитані лекції з сучасних досягнень біології та біотехнології провідними вченими з Іспанії, Німеччини, Польщі, США, України, Франції, Швеції.

Інформаційний лист

XV Міжнародна літня школа-конференція молодих учених  «Сучасні проблеми біології, біотехнології та біомедицини»  ОДЕСА, 2020

• Робоча мова – англійська
  • Онлайн платформа - Zoom

До участі у міжнародній конференції запрошуються молоді вчені, аспіранти та студенти магістри.

Заявку на участь та статті подавати на адресу: e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відповідальному секретарю конференції Галкіну Миколі Борисовичу.

Строк подачі заявок на участь до 26 червня 2020. За результатами конференції буде видана збірка статей. Кращі роботи будуть рекомендовані до публікації в науковому журналі Мікробіологія та біотехнологія.

Строк подачі статей до 6 липня 2020 р. Статті мають бути написані англійською мовою, обсягом не більше 8 сторінок в Word 97-2003 (*.doc) форматі (Times New Roman, розмір 14, автоматичний інтервал, не більше 30 рядків на сторінку, поля 2 cм). Назва файла має містити прізвище першого автора.

Структура статті: індекс УДК; прізвища та ім'я авторів (прізвище доповідача має бути підкреслено), назва, офіційна назва установи, поштова адреса, e-mail; резюме (не більше 200 слів); ключові слова (не більше п'яти); Текст статті має включати такі частини: вступ; матеріали та методи; результати та їх обговорення; висновки; список літератури. Латинські назви біологічних видів та родів мають бути виділені курсивом. Посилання подаються у квадратних дужках. Рисунки мають бути створені в графічному редакторі в форматах Word, TIF, JPG .

Прохання не використовувати будь-які зміни в регістрах, шрифтах, форматі тексту, та підкреслюваннях. Організаційний комітет залишає за собою право вільно редагувати або відмовляти у прийомі статей, що оформлені не відповідно до встановлених правил.

ЗАЯВКА
для участі у XV Міжнародній біологічній літній школі-конференції  “Сучасні проблеми біології, біотехнології та біомедицини”

• Прізвище, ім'я, по-батькові (укр. та анг.)
  • Організація та посада/студент  (повна назва організації, адреса, телефон, е-mail)
  • Назва доповіді (прізвище доповідача має бути підкреслено)