Церемонія нагородження лауреатів конкурсу “Молодий вчений року” і ІІ Всеукраїнський форум РМВ при МОН України за участі вчених Університету

07 жовтня 2021

29 вересня 2021 року, напередодні Дня працівників освіти відбулася довгоочікувана церемонія нагородження лауреатів щорічного конкурсу “Молодий вчений року”. Захід проходив у конференц-залі Національного музею історії України Другої світової війни в Києві. Мета заходу спрямована на визнання високих досягнень молодих учених у різних галузях знань. Серед лауреатів Конкурсу “Молодий вчений року” до нагородження були представлені двоє молодих вчених нашого університету.

[onu.edu.ua]. Переможцем Конкурсу в номінації: “Програма VR-технології в науці” стала д-р економ. наук, професор кафедри менеджменту та інновацій економіко-правового факультету ОНУ імені І.І. Мечникова НЄННО Ірина Михайлівна, а в номінації “Психологія” – членкиня Ради Молодих Вчених ОНУ імені І.І. Мечникова, аспірант факультету психології та соціальної роботи ГУДІМОВА Алісар Халєдівну. За свої унікальні досягнення у різних галузях знань молоді науковці отримали переможні статуетки з рук досвідчених науковців, організаторів та партнерів конкурсу.

Того ж дня за координації Ради молодих учених при МОН України відбувся ІІ Всеукраїнський форум Рад молодих вчених. Учасниками форуму стали понад 800 молодих вчених з різних куточків нашої держави. Голова РМВ ОНУ імені І.І. Мечникова доктор економічних наук Маслій Наталя Дмитрівна презентувала діяльність рад молодих учених Одеської області та виступила спікером панельної дискусії : “Затвердження моделі регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку та рекомендацій щодо подальшого впровадження ії в регіонах України”.

Бажаємо нашим молодим вченим міцного здоров’я, нових освітянських і наукових досягнень, подальшого професійного зростання і можливостей для втілення ідей!

Телефон приймальні ректора: