Про створення Ради молодих вчених ОНУ імені І.І.Мечникова

На засіданні Вченої ради університету 31 травня 2021 року було затверджено «Положення про Раду молодих вчених ОНУ імені І.І. Мечникова».

Підтримка й заохочення талановитої молоді до участі в наукових, міжнародних проєктах, створення умов для розкриття наукового і творчого потенціалу, сприяння підготовці кадрів для науково-дослідної, науково-педагогічної діяльності, захисту і реалізації професійних, інтелектуальних і соціально-побутових інтересів та прав наукової молоді – спільна мета діяльності Вченої ради та Ради молодих вчених нашого університету.

Як зазначила Голова Ради молодих вчених університету - доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Маслій Наталя Дмитрівна: «саме завдяки спільним зусиллям наші можливості будуть доведені справою. Наразі РМВ ОНУ внесено до Реєстру Рад молодих вчених та наукових товариств України».

На установчих зборах РМВ ОНУ, до складу якої увійшли 27 молодих вчених університету, було обрано голову ради, заступника ради - кандидата історичних наук, провідного фахівця, доцента кафедри археології та етнології України Демченко Ольгу Володимирівну; секретаря Ради – аспірантку факультету РГФ Ярмолович Галину Юріївну; керівника наукового відділу Снігура Дениса Васильовича – кандидата хімічних наук, доцента кафедри аналітичної та токсикологічної хімії; керівника міжнародного відділу Скрипника Максима Вікторовича – аспіранта третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти; керівника відділу роботи з громадськістю Святошнюк Арину Леонідівну – кандидата юридичних наук, доцента кафедри цивільно-правових дисциплін.

Представники РМВ ОНУ активно включилися до роботи та взяли участь:

• у форумі «Ефективна промисловість для обороноздатності» (Скрипник Максим);
  • у робочій зустрічі з керівником Одеського центру трансферу знань і технологій в освітніх закладах (Снігур Денис);
  • у вебінарі «Посилення національного впливу проєктів у сфері молоді Програми ЄС Еразмус+» (Чепіженко Вадим).

Результати роботи та інша корисна інформація для молодих вчених розміщується на Телеграм каналі, на сторінці у Фейсбук - координатор здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ФПСР Гудімова Алісар Халєдівна.

«В нас попереду багато планів - зазначила Наталя Дмитрівна. Члени РМВ ОНУ активно працюють над створенням анкети та проведенням дослідження щодо виявлення основних проблем молодих вчених. 3-5 серпня 2021 року ми приймаємо участь у Всеукраїнському форумі Рад молодих вчених. Запрошуємо всіх долучитися до on-line трансляції, оскільки на формі буде презентовано проект Модельної регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку. Посилання буде в наших соціальних мережах, слідкуйте за новинами.

ID15180РМВ ОНУ імені І.І. Мечникова бажає усім розвитку, науки без меж, інтеграції у світовий науковий простір, нових суттєвих цікавих проектів та успіху в своїх напрямках, до яких треба рухатись з ентузіазмом, креативністю та любов’ю до людей!».