Зустріч в ОНУ імені І.І.Мечникова Тимчасово Повіреного в справах США в Україні пана Уільяма Тейлора

08.07.19 за ініціативою Посольства США в ОНУ відбулась зустріч Тимчасово Повіреного в справах США в Україні пана Уільяма Тейлора. Почесний гість був прийнятий в офісі ректора Одеського національного університету імені І.І.Мечникова. На зустрічі були присутні з американської сторони - представники Посольства США, з боку ОНУ - Ректор І.М. КОВАЛЬ, доцент кафедри міжнародних відносин факультету міжнародних відносин, політології та соціології - В.А. ДУБОВИК, Начальник відділу міжнародного співробітництва – В.С. ГРІНЕВИЧ.

1

С початку зустрічі ректор коротко розповів про історію заснування, розвинення та становлення ОНУ, про освітню, міжнародну та науково-дослідну діяльність ОНУ на теперішній час, а також не оминув проблеми, з якими стикається університет, зокрема, демографічну ситуацію в Україні, яка суттєво впливає на життєдіяльність вищих навчальних закладів України в цілому, та ОНУ зокрема.
Були обговорені питання про вищу освіту в Україні та США: спільні сторони, відмінності та перспективи розвитку.

2

Почесного гостя дуже цікавили думки Ігоря Миколайовича КОВАЛЯ та Володимира Дубовика, як науковців-міжнародників, про сучасний стан міжнародних відносин у світі та місто та роль України в цих відносинах.
Наприкінці зустрічі сторони обмінялись запевненнями про подальші плідні відносини.

Інформація підготовлена відділом міжнародного співробітництва