Четвер, 22 жовтня 2020 16:20

Зустріч Генерального консула Грецької Республіки в Одесі пана Дімітріоса ДОХТСІСА

21 жовтня 2020 року новопризначений Генеральний консул Грецької Республіки в м. Одеса пан Дімітріос ДОХТСІС здійснив візит до факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І.І. Мечникова. Пана Д. ДОХТСІСА зустрічали декан факультету МВПС доцент В.В. ГЛЄБОВ, викладачі новогрецької мови доцент О.В. СНІГОВСЬКА та старший викладач А.В. МАЛАХІТІ, мовні асистенти Т. КУКУВІНОС та М, КОСТОПУЛУ, а також їх студенти.

Зустріч проходила у приміщенні Центра новогрецької мови та культури. Атмосфера знайомства була традиційно невимушеною. Студенти відділення міжнародних відносин продемонстрували поважному гостю уривки з вистави «Прощання» новогрецькою мовою, підготовлену колективом викладачів та студентів до 110-ої річниці з дня народження видатного грецького поета Янніса Ріцоса.

Пан Генеральний консул охоче поспілкувався зі студентами, поцікавився причинами, які спонукали їх обрати для вивчення саме новогрецьку мову, запитав і про майбутні професійні інтереси.

Протягом бесіди пан Д. ДОХТСІС відмітив, що Одеса – особливе місце в історії сучасної Греції, адже завдяки таємній революційній організації «Філікі Етерія» саме в Одесі спалахнула перша іскра Грецької революції.

Зустріч пана Генерального консула Греції з викладачами та студентами ОНУ пройшла з дотриманням протиепідемічних вимог, зокрема, у присутності обмеженої кількості осіб та з дотриманням належної дистанції між ними.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top