Завершилась перша спільна українсько-китайська наукова студентська онлайн-конференція

17 травня 2022

У понеділок 16 травня проведенням третьої секції з інформаційних технологій завершилась Перша спільна україно-китайська наукова студентська конференція Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та Хуаїнського політехнічного університету. Студенти Факультету математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ та Факультету комп’ютерної та програмної інженерії ХПУ представили 15 доповідей. На засіданні секції були присутні більше 160 відвідувачів, а всього засідання трьох секцій відвідали більше 600 осіб.

Сподіваємось, цей захід знаменуватиме початок плідної та тривалої співпраці двох закладів вищої освіти з України та Китаю.

Регулярні наукові заходи із закордонними колегами, у тому числі з КНР, розширюють можливості для студентів та викладачів нашого університету для міжнародного представлення результатів свої наукової роботи та пошуку іноземних партнерів для подальших досліджень.

Телефон приймальні ректора: