П'ятниця, 25 вересня 2020 23:54

Візит новопризначеного Генерального консула Грецької Республіки пана Дімітріоса Дохтсіса до ОНУ імені І.І. Мечникова

24 вересня 2020 року відбувся візит новопризначеного Генерального консула Грецької Республіки пана Дімітріоса Х. ДОХТСІСА до Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. З боку університету пана Генерального консула Греції зустрічали Ректор ОНУ професор І.М. КОВАЛЬ, проректор з міжнародного співробітництва С.Ф. СКОРОХОД, начальник Відділу міжнародного співробітництва В.С. ГРІНЕВИЧ.

У ході зустрічі Ректор ОНУ професор І.М. КОВАЛЬ повідомив гостя щодо історії університету, діапазону спеціальностей навчання, що він пропонує, та напрямів наукових досліджень, за якими працюють вчені ОНУ. Під час екскурсу структурою ОНУ Ректор приділив особливу увагу вивченню новогрецької мови студентами двох факультетів університету – факультету міжнародних відносин, політології та соціології і факультету романо-германської філології. Було згадано також, що ОНУ співпрацює з п'ятьма класичними університетами Греції безпосередньо, не враховуючи контактів у рамках багатосторонніх програм та організацій.

У свою чергу, пан Дімітріос Х. ДОХТСІС відмітив високий рівень володіння новогрецькою мовою випускниками ОНУ, що працюють у дипломатичних установах України та Греції. Пан Генеральний консул виразив побажання, щоб більше студентів-філелліністів з Одеси мали змогу проходити мовну підготовку на території Греції задля кращого знайомства зі звичаями та культурою середземноморської країни. Зі свого боку Генеральне консульство Греції в Одесі буде раде сприяти такому співробітництву ОНУ імені І.І. Мечникова з освітніми установами Греції. Пан ДОХТСІС також відмітив, що хотів би бачити в Одеському університеті ще більше студентів, що обирають для вивчення новогрецьку мову.

Наприкінці зустрічі Ректор І.М. КОВАЛЬ передав пану Генеральному консулу сувенір від університету.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top