Візит делегації Університету Китайської академії суспільних наук (КНР)

19 грудня 2018 року делегація Університету Китайської академії суспільних наук на чолі з ректором, членом Постійного комітету Народної політично-консультативної Ради Китаю, паном Ван ВЕЙГУАНОМ відвідала Одеський національний університет імені І.І. Мечникова і мала зустріч з ректором ОНУ імені І.І. Мечникова професором І.М. КОВАЛЕМ та з представниками ОНУ імені І.І. Мечникова.

knr international news

knr international news1

knr international news2

Делегація Університету Китайської академії суспільних наук (КАСН) була у складі Лі ЮНЦЮАНЬ, директора факультету міжнародних відносин Університету, Лі ТІ, заступника начальника Департаменту навчально-дослідницьких робіт Університету, Су ЖУЕЙСЮЕ, доцент Департаменту іноземних мов Університету та ЛІ ЯНГ, помічник Департаменту зовнішніх зв’язків Університету.

knr international news3

knr international news4

Від ОНУ імені І.І. Мечникова були присутні: декан факультету міжнародних відносин, політології та соціології доцент ГЛЕБОВ В.В. та завідувач кафедри політології факультету міжнародних відносин, політології та соціології професор ПОПКОВ В.В.

knr international news5

Під час зустрічі обговорювались питання встановлення плідних наукових та освітянських стосунків між двома закладами вищої освіти, зокрема про створення китайсько-українського Євразійського центру досліджень на базі ОНУ імені І.І. Мечникова.

Сторони обмінялись подарунками та домовились підготовити Угоду про співпрацю між університетами.

knr international news6

Зустріч відбувалась в офісі ректора та малому конференц-залі університету.

knr international news7

По закінченню зустрічі поважні гості відвідали Музей історії університету.

knr international news8

knr international news9