П'ятниця, 25 вересня 2020 23:55

Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Італійської Республіки в Україні пана Давіде Ла Чечіліа до ОНУ імені І.І. Мечникова

25 вересня 2020 року ОНУ імені І.І. Мечникова відвідав Посол Італійської Республіки пан Давіде ЛА ЧЕЧІЛІА. З боку університету пана Посла Італії зустрічали Ректор ОНУ професор І.М. КОВАЛЬ та начальник Відділу міжнародного співробітництва В.С. ГРІНЕВИЧ. Прийом відбувся у приміщенні освітньо-культурного центру Наукової бібліотеки ОНУ.

Пан Посол Італійської Республіки виявив великий інтерес до історії міста Одеси. Під час зустрічі Ректор ОНУ І.М. КОВАЛЬ та пан Д. ЛА ЧЕЧІЛІА обговорили історію міста Одеси, наявну бібліографію з цієї теми.

У свою чергу, Ректор ОНУ професор І.М. КОВАЛЬ звернув увагу гостя на вивчення італійської мови в ОНУ студентами факультету романо-германської філології та на дослідження зовнішньої політики Італії студентами факультету міжнародних відносин, політології та соціології. У відповідь пан Посол Д. ЛА ЧЕЧІЛІА поцікавився темами, які б мали особливий інтерес з боку студентів під час його спілкування з ними. Сторони погодилися, що не дивлячись на складності, які виникли в академичній сфері через пандемію та пов'язані із нею обмеження, нестримне бажання студентів та викладачів з обох країн дозволяє зберегти старі та відкрити нові можливості для продовження конструктивного співробітництва ОНУ імені І.І. Мечникова з освітніми та культурними установами Італії.

Одразу після офіційної частини візиту пан Д. ЛА ЧЕЧІЛІА у супроводі Ректора ОНУ І.М. КОВАЛЯ та начальника Відділа міжнародного співробітництва В.С. ГРІНЕВИЧА зустрівся зі студентами, що вивчають італійську мову на факультеті романо-германської філології. Візит пана Посла до ОНУ став слушною нагодою для його щирої розмови зі студентами про історію та культуру Італії, її роль у розробці спільної зовнішньо-політичної позиції Європейського Союзу. Студенти мали змогу отримати від пана Посла відповіді на свої питання про Італію, її культуру та мову.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top