Відкриття Віртуальної навчальної фабрики Industry 4.0

Про реалізацію проєкту розвитку потенціалу вищої освіти ERASMUS+ (KA2) в ОНУ імені І.І. Мечникова
«Посилення ролі ЗВО у промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 у Грузії та Україні»

erasmus support
HEIn4 0

Університети майбутнього перетворюються на віртуальні навчальні фабрики (Virtual Learning Factories). В ОНУ імені І.І. Мечникова в рамках проєкту Erasmus+ HEIn4 [www.hein4.net] створено спеціалізовану аудиторію «Віртуальна навчальна фабрика Industry 4.0» для навчання в умовах віртуальної та доповненої реальності.

Наявність двох мультимедійних комплексів: лекторію та простору для роботи в малих групах в lounge-зоні, застосування спеціалізованого програмного забезпечення для побудови бізнес-архітектури, використання програм та додатків віртуальної та доповненої реальності дозволяють впроваджувати актуальні в Industry 4.0 методи навчання. Це - проектно-орієнтоване навчання, мультидисциплінарна команда робота, симуляції, навчальні ігри, метод кейсів, колаборації, гібридні технології у викладанні.

Втілення прогресу щодо бізнес-менеджмент освіти засновано на посібнику проекту «Boosting Virtual Reality Learning within Higher Business Management Education» [www.vrinsight.org]. В ньому для викладачів представлено технології, які дозволяють побудувати свій власний світ і запрошувати до нього студентів, взаємодіяти разом у простору, який вони обирають. Зміст навчання залежить від змісту, який створений користувачами або тренерами, де вони можуть налаштувати середовище VR / світу, власні аватари, об’єкти, тощо).

Невід’ємною умовою Індустрії 4.0. є формування людського ресурсу з певними компетенціями та навичками, необхідними для ефективного реагування на нагальні потреби сучасного суспільства.
В ОНУ імені І.І. Мечникова проєкт Erasmus+ HEIn4 реалізується командою у складі: ректор проф. Труба В.І., проф. Нєнно І.М., проф. Кузнецов Е.А., проф. Грінченко Ю.Л., доц. Глєбов С.В., доц. Крючкова Н.М.
ONU - Internationalisation - Forward!

@National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team
#Erasmus+