Ректор ОНУ Вячеслав ТРУБА зустрiвся з Генеральним консулом Турецької республіки в Одесі Бірейем ІЛМАЗСОЙОМ

19 жовтня відбулась зустріч ректора ОНУ Мечникова професора Вячеслава Труби з Генеральним консулом Турецької республіки в Одесі паном Бірейем Ілмазсойом.

Ректор Вячеслав ТРУБА привітав Генерального консула и віце-консула Турецької республіки Емре Гюлера в стінах університету.

«Історія зв'язків Одеського університету і вузів Туреччини налічує не один десяток років, - зазначив ректор. - Зокрема, в ОНУ з 2003 року діє Центр турецької культури та мови; вченими університету у співпраці з турецькими колегами видано 4-томний підручник турецької мови. Незважаючи на карантинні обмеження, зберігається позитивна динаміка вступу турецьких студентів до ОНУ».

У своєму першому візиту до ОНУ Генеральний консул Бірей Ілмазсой виказав глибоку повагу до історії та здобутків університету. Пан Бірей Ілмазсой повідомив,  що на завершальній стадії знаходиться проєкт з передання до бібліотеки Центру турецької культури та мови ОНУ 2000 книг, за сприяння Інституту Юнуса Емре.

Генеральний консул Бірей Ілмазсой i ректор ОНУ Вячеслав Труба підкреслили важливість подібних проєктів для розвитку відносин між країнами та відзначили зацікавленість українського та турецького бізнесу у фахівцях з відповідною мовою ; відзначили активний розвиток двосторонніх відносин в рамках програми ERASMUS.

У зустрічі також взяли участь проректор з міжнародної діяльності ОНУ Андрій Смiтюх, директор Інституту міжнародної освіти Наталя Крючкова, начальник відділу міжнародного співробітництва Юрій Грiнченко.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися пам'ятними сувенірами та виказали готовність до розвитку плідного співробітництва та сприяння просуванню нових проєктів в сфері освітньо-наукової співпраці.

Фото: Пресс служба ОНУ