Лекції професорів з Loughborough University (Великобританія) для студентів-міжнародників ОНУ

16 травня 2022

Професори Ali Biglic та Paul Maddrell, а також PhD student Massimo D`Angelo з Loughborough University (Великобританія) провели лекції для студентів спеціальності «Міжнародні відносини» Факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ. Тематика лекцій охопила як історичні аспекти міжнародних відносин у східній Європі за часів Холодної Війни, так і актуальні питання сьогодення, зокрема роль Туреччини на міжнародній арені та відносини Туреччини та ЄС у Середземноморському регіоні.

Лекції професорів Loughborough University є актом підтримки та солідарності з академічною спільнотою нашого Університету у ці важкі часи і стали першим кроком у реалізації нового Модулю Жана Моне MEDITERreg на кафедрі міжнародних відносин ОНУ.

g 11

Телефон приймальні ректора: