Економісти-міжнародники ОНУ нагороджені сертифікатами Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні

Студенти 4 курсу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова спеціальності «Міжнародні економічні відносини» успішно прослухали модуль про співробітництво України з ЄС, який викладали фахівці Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (http://eubam.org/). А саме, експерти з Румуніі, Естонії та Германії розповіли студентам про роль та повноваження EUBAM, роль митних служб у заходах щодо сприяння торгівлі, а також про ефективний контроль кордонів. У рамках модулю студенти також відвідали новий пункт перетину кордону «Паланка», який було введено в експлуатацію за підтримки EUBAM, керування яким здійснюється спільно прикордонними та митними службами Республіки Молдова та України.

Студенти мали можливість ознайомитись, як функціонує найсучасніший пункт перетину, розроблений та побудований відповідно до принципів Європейського інтегрованого управління кордонами. За результатами успішної участі у курсі студентів нагородив сертифікатами сам голова Місії EUBAM Славомир Пихор.