Здобутки студентів Факультету міжнародних відносин у конкурсі "Ethics Challenge CFA"

09 грудня 2019

21 листопада 2019 р студенти спеціальності "Міжнародні економічні відносини" прийняли участь у II Ethics Challenge, організованого CFA Society Ukraine та зайняли почесне місце у трійці найкращих команд. На основі поглибленого вивчення Кодексу етичної поведінки міжнародної спільноти інвестиційних професіоналів CFA Institute Code of Ethics and Standards of Professional Conduct студенти презентували вирішення етичної дилеми у сфері інвестиційної діяльності.

Також студенти отримали корисні знання протягом дискусійної панелі щодо взаємодії інвестиційних професіоналів та регуляторів ринку, та прийняли активну участь у воркшопі "Як поводитися етично навіть, коли ніхто не бачить" від Соні Ганді (Sonia Gandhi, CFA, Director of Ethics and Professional Standards, EMEA, CFA Institute).

Телефон приймальні ректора: