Вручення дипломів магістрам з міжнародних економічних відносин – стипендіатам програми Німецької служби академічних обмінів DAAD

16 лютого 2020

12 лютого 2020 р. відбулося урочисте вручення дипломів магістрам Факультету міжнародних відносин, політології та соціології. Вітання і слова напуття кожному випускнику сказав Декан факультету Глєбов Віктор Вікторович та заступник декана Хорошилов Олег Юрійович. Стіни факультету побачили не просто студентів, а молодих, талановитих, наполегливих, цілеспрямованих, дипломованих фахівців зі спеціальностей «Політологія», «Соціологія», «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини».

Це був перший випуск магістрів з міжнародних економічних відносин, які завдяки плідної співпраці факультету з Інститутом Східної Європи Вільного університету Берліну мали можливість отримувати стипендію програми Leonhard-Euler Німецької служби академічних обмінів DAAD. Програма передбачала виконання магістерської роботи з подвійним керівництвом: з німецького боку керував роботою студентів Dr.Prof. Grigoriadis Theocharis – завідувач відділення економіки Інституту Східної Європи Вільного університету Берліну, з українського – завідувач випускаючої кафедри ОНУ професор Якубовський Сергій Олексійович. У рамках програми магістранти Константінова Марія, Московчук Олена, Шаповал Анастасія та Боцян Нікіта отримували стипендії від Німецької служби протягом осіннього семестру 2019 р. та проходили 1-місячне стажування для завершення роботи над магістерським проектом у Вільному університеті Берліну.

Вітаємо всіх випускників! Ми завжди будемо раді бачити вас знову і впевнені у ваших майбутніх успіхах!

mag1

mag2