Сучасний Китай: досвід соціально-економічного аналізу

22 жовтня 2019

17 жовтня 2019 року на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І.І. Мечникова було проведено конференцію “Сучасний Китай: досвід соціально-економічного аналізу”. В роботі конференції взяли участь викладачі та студенти кафедр політології, міжнародних відносин та міжнародних економічних відносин, наукові співробітники Китайської Академії суспільних наук.

Були заслухані доклади:

1. Analysis and Forecast of China's Economy and Structure from 2019-2035. Mr. Lou Feng.
  2. Economic Reform and the Change of Employment Structure in China. Mr. Sun Zhaoyang.
  3. The “Belt and Road” initiative: The Chinese programme to build a community with a shared future for mankind. Ms. Zhang Yanlu.

Дискусія з тематики докладів підтвердила наявність сталого інтересу вітчизняної та китайської наукових спільнот до проблематики суспільно-економічних трансформацій, які відбуваються в Китайській Народній Республіці та в Україні.

Телефон приймальні ректора: